Sari la conținut

Postări Recomandate

Aici puteti sa scrieti tot ce tine de minecraft, este un  chat CS:GO unde
                           puteti sa vorbiti cu alti utilizatori despre acest joc , acest chat va permite sa exprimati pareri despre noile update-uri si multe altele.

Este obligatoriu sa respectati aceste reguli:

1.  Nu aveti voie sa folositi un limbaj neadecvat.

2. Nu aveti voie sa faceti reclama la nici un fel de server sau site-uri.
                                                                Cine nu va respecta aceste reguli o sa fie sanctionat conform regulament-ului acestui forum.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Hateee a fixat acest topic
  • 3 months later...
  • 3 months later...
Acum 12 ore, Costy a spus:

Daca nu se schimba anticheat-ul degeaba

Eu cred ca au incercat si au avut succes cu diferite metode de a opri cheating in MM. Cum ar fi cu Prime, nu cred ca poti sa elimini trisarea la un joc mare ca CS:GO dar ei o fac incontinuare foarte dificil. 

Link spre post
La 16.11.2020 la 3:51, Ask a spus:

Eu cred ca au incercat si au avut succes cu diferite metode de a opri cheating in MM. Cum ar fi cu Prime, nu cred ca poti sa elimini trisarea la un joc mare ca CS:GO dar ei o fac incontinuare foarte dificil. 

Stiu dar de exemplu cum e in Lol (league of legends) e la fel de mare ca CS:GO ul daca nu mult mai populat si tot nu exista cheat-uri, eu sper sa incerce in continuare, poate reusesc ceva pana la urma 

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...