Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Gabrielexodus

Discuții libere.

Postări Recomandate

se produce gaming, ca parere aveti de garen

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Pyke da a spus:

se produce gaming, ca parere aveti de garen

No skill champ, el, Master Yi, Jax si yasuo. Press E to do something. Jucati-va kayle, senna, samira sau kaisa acolo iti trebuie brain!

Partajează acest post

Link spre post

image.thumb.png.3ed5f0d0cfdf9ca2f6d4661382055f82.pngimage.thumb.png.b0f22c85d975a8990669a2b2373feb87.png
ieu ma joc dinasteasi mi place, miam acizitionat siun mouse nou 
3-Tasten-Maus_Microsoft.jpg
ami merge doar click dreaptul sastiti
si despre cea zis minion, intr-adevar garen ie facut de uameni autisti pentru alti autisti

Partajează acest post

Link spre post
Acum 13 ore, qMinion_ a spus:

No skill champ, el, Master Yi, Jax si yasuo. Press E to do something. Jucati-va kayle, senna, samira sau kaisa acolo iti trebuie brain!

yasuo n-aș zice că e un campion no skill, tbh e greuț de învățat. acuma că e cel mai overrated și majoritatea îl fac lvl 7 e altceva.  cât despre campionii menționați de tine, meh. kayle și kaisa sunt easy. senna n-am jucat iar samira n-am prins, m-am cam lăsat după lansarea lui aphelios. dar sunt mulți alți campioni mai dificili decât ăia

Partajează acest post

Link spre post
Acum 14 minute, Hateee a spus:

yasuo n-aș zice că e un campion no skill, tbh e greuț de învățat. acuma că e cel mai overrated și majoritatea îl fac lvl 7 e altceva.  cât despre campionii menționați de tine, meh. kayle și kaisa sunt easy. senna n-am jucat iar samira n-am prins, m-am cam lăsat după lansarea lui aphelios. dar sunt mulți alți campioni mai dificili decât ăia

Well sunt multi mai grei dar la cei mentionati e vorba sa stii cand sa intri intr-un fight like cu samira si 1s prea devreme te omoara instant. Si legat de yasuo toti se apuca de yasuo fac mastery 7 si se cred god :))))

Partajează acest post

Link spre post
La 13.03.2021 la 12:40, qMinion_ a spus:

Well sunt multi mai grei dar la cei mentionati e vorba sa stii cand sa intri intr-un fight like cu samira si 1s prea devreme te omoara instant. Si legat de yasuo toti se apuca de yasuo fac mastery 7 si se cred god :))))

Samira e un skilled champ nu multa lume stie sa joace cu ea si daca stii sa joci cu ea trebuie sa eviti CC-ul altfel o sa devina useless in team fights. Toata lumea joaca Yasuo problema e ca trebuie sa si stii sa joci cu el poti sa iesi din Iron - Silver foarte usor daca stii sa joci cu el.

Partajează acest post

Link spre post

Salut, mai este cineva hardstuck diamond =)) ?

Partajează acest post

Link spre post

foarte misto sa ai flash la 11 secunde, alte pareri mai doresti?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Pyke da a spus:

foarte misto sa ai flash la 11 secunde, alte pareri mai doresti?

Si sa dai 700 damage la 3 secunde cu w+q, dar daca ne gandim ca samira are la full build un combo executat corect 4 secunde cu tot cu ulta si poate da oneshot unui tank nu un flash la 11 secunde e problema. Sau jump-ul tristanei pe o distanta de 2 flash-uri 

Partajează acest post

Link spre post

M-am lasat de LOl, imi ocupa toata viata :))

Partajează acest post

Link spre post

Ce parere aveti de Gwen? Eu inca astept sa primeasca buff.

Partajează acest post

Link spre post
La 07.05.2021 la 18:23, SkyDeN_ a spus:

Ce parere aveti de Gwen? Eu inca astept sa primeasca buff.

Destul de Overpowered pe unele lane-uri, acum depinde si de jucator xd

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...