Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Gabrielexodus

Discuții libere.

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Aici puteți să scrieți tot ce ține de League of Legends, este un chat unde puteți discuta cu alți utilizatori despre acest joc. Acest chat vă permite să exprimați păreri despre noile update-uri și multe altele.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce pot spune despre acest joc, este ca in afara de twitch (sau cum o fi numele la sobolanu ala infect xD) si xayah nu stiu sa joc altceva. Sunt cam noob la asta

Partajează acest post

Link spre post

M-a cam plictisit jocul, nu m-am mai jucat de mult☹️

Partajează acest post

Link spre post

E trist ca daca te apuci de el, nu prea mai poti sa te lasi=)))) (lv230, joc din 2014) 

Partajează acest post

Link spre post

In prezent, Sezonul 11 din League of Legends e wasted, sincer sa fiu. S-au scos o multime de iteme, s-au modificat build-urile campionilor si etc.

Partajează acest post

Link spre post

Parerea mea personala despre Sezonul 11 este aceea ca, cu noile iteme si noile builduri, unii campioni au ajuns broken astfel incat sa dea 1 shot la level 10, ceea ce in sezonul trecut nu era mai deloc posibil, iar alti campioni nu sunt buni mai deloc, neavand dmg nici early, si nici late game.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 9 ore, Rigged_Walrus a spus:

Parerea mea personala despre Sezonul 11 este aceea ca, cu noile iteme si noile builduri, unii campioni au ajuns broken astfel incat sa dea 1 shot la level 10, ceea ce in sezonul trecut nu era mai deloc posibil, iar alti campioni nu sunt buni mai deloc, neavand dmg nici early, si nici late game.

NeRfEd SaMiRa :kekw: :33 

Partajează acest post

Link spre post

Este buna ca tank, dar are un movement speed de iti pui mainile in cap si plangi. Parerea mea este ca ar trebui dat buff la movement speed, si nerfuite abilitatile

Partajează acest post

Link spre post

Care este main-ul vostru? Al meu este Riven, o am de foarte mult timp si m-am specilizat maxim pe ea 🙂

Partajează acest post

Link spre post

Eu sunt main pyke. Imi place foarte mult mecanica acestui campion deoarece, cu ajutorul runelor (hail of blades) combinată cu itemele, esti o masină de killuri. Este foarte simplu sa dai chase la enemy deoarece ai o viteza de deplasare incredibilă si poti omorî foarte simplu cu ajutorul ultimate, si asa, sa sari de la un inamic la altul. Pyke nu necesita absolut deloc farm, ceea ce este foarte bine, deoarece, cu fiecare kill din ultimata, primeste extra gold in valoare de aproape 200 de banuti. Eu am mastery 7 pe Pyke si cred ca se merita jucat din plin 🙂

Partajează acest post

Link spre post

Eu sint main master yi si apas cu mouse ul ca nu am tastatura pe R si apoi duc mouse ul si pe E si dupa dau click pe inamici, acum cu itemul foarte balansat denumit "Eclipse" imi merge extrem de bine pentru ca nu mai mor daca inamicii are zed si imi da 3 q uri o data! Recomand master yi tuturor care vrea sa iasa din bronze si silver eventual ajungeti in promo pt gold ca mine, un intelectual, si dupa pierdeti 20 la rand, va urez sanatate!
edit
image.png.01561ee791c7588b23049c3f7d2bd76b.pngfunctioneaza dupa cum vedeti am castigat an bronze 1 fuarte usor cu un scor ca la meciurile la boti!

Editat de Pyke da
adaugat o poza

Partajează acest post

Link spre post

Cum pot sa devin mai bun cu Rengar? (jungle) incerc de cateva saptamani bune sa inteleg si nu imi iese deloc.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, Gotenn3 a spus:

Cum pot sa devin mai bun cu Rengar? (jungle) incerc de cateva saptamani bune sa inteleg si nu imi iese deloc.

Cu Rengar trebuie mereu sa dai focus pe adc ul lor, sa stai pe langa bush uri si cam atat, in special sa te folosesti de heal ul de pe W. Daca te feedezi pe bot ul inamic, e gg. 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 22 ore, Eqler a spus:

Cu Rengar trebuie mereu sa dai focus pe adc ul lor, sa stai pe langa bush uri si cam atat, in special sa te folosesti de heal ul de pe W. Daca te feedezi pe bot ul inamic, e gg. 

ok multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

In sfârșit am facut mastery 7 pe Lux :). Am dat carry tot meciul. Dadeam one shot la toti cu q+ulta in afara de nasus :D. Am facut si niste poze:IMG_20210207_140404.thumb.jpg.4566efe4ee8443fa49523ccd57a0bdd7.jpgIMG_20210207_140417.thumb.jpg.2d00e755bb00393e20568834bc9f0acb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Acum 17 ore, Rigged_Walrus a spus:

In sfârșit am facut mastery 7 pe Lux :). Am dat carry tot meciul. Dadeam one shot la toti cu q+ulta in afara de nasus :D. Am facut si niste poze:IMG_20210207_140404.thumb.jpg.4566efe4ee8443fa49523ccd57a0bdd7.jpgIMG_20210207_140417.thumb.jpg.2d00e755bb00393e20568834bc9f0acb.jpg

congrats!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 ore, Eqler a spus:

congrats!

Mersi fain! 😜💪🏻

Partajează acest post

Link spre post
La 08.02.2021 la 5:06, Rigged_Walrus a spus:

felicitari, eu ultimul meci pe care l-am jucat am pierdut cu 0/12/1 =)))

Partajează acest post

Link spre post

bravo uritule rigged sper ca tiai luat rabadoana prima aitema, totusi vreau sa intreb elita de jucatori de lol de aici ce parere are de samira eu cred ca ma apuc de ea dupa nerfurile astea, adica nu e nimic grav, nu?

Partajează acest post

Link spre post

Pentru mai multe detalii, poti sa il intrebi pe minion pentru ca e main Samira si stie toate interactiunile ei cu tot si toate. De mentionat ca este nub si a luat din greseala mastery 7 pe ea. 🤷‍♂️🤣

Partajează acest post

Link spre post

e0f5d91da80ba40dbc7090e96e415768.png.c8bff1f9a00bc561b65d2acffc7246a3.png Pot spune ca sunt o legenda la acest joc.... lasand gluma la o parte, e greu lol-ul asta la inceput ma jur

Partajează acest post

Link spre post
La 23.02.2021 la 15:42, Gotenn3 a spus:

e0f5d91da80ba40dbc7090e96e415768.png.c8bff1f9a00bc561b65d2acffc7246a3.png Pot spune ca sunt o legenda la acest joc.... lasand gluma la o parte, e greu lol-ul asta la inceput ma jur

))))) măcar joacă și tu la normale, la urf de început e meh și nu înveți mai nimic.

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...