[Concurs Lunar] - Luna Februarie - Concursuri - HAWKS-ROMÂNIA.RO
Sari la conținut
HAWKS-ROMÂNIA.RO
Sign In

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Dav!d

[Concurs Lunar] - Luna Februarie

Postări Recomandate

giphy (1).gif

Dragi utilizatori ai forumului HAWKS-ROMÂNIA,

lunar o să organizez un concurs cu UN GRAD VIP timp de 30 zile. Țin să menționez că acesta va fi cumpărat din magazinul forumului cu punctele mele personale. Hai să începem:

Pentru a vă înscrie în concurs trebuie să completați următorul model de postare, în caz contrar, nu veți putea fi luați în considerare pentru câștigarea premiului în cazul în care ajungeți să fiți desemnați drept câștigători. 

1. Prenumele dumneavoastră:

2. Vârsta dumneavoastră:

3. Ce vă place la comunitatea noastră?

4. Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă:

5. ID Discord:

6. Un număr random de la 1 la 1500:

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: 

!!! Țin să va anunț că veți fi contactat(ă) pe discord și printr-un PM pe forum. Dacă nu răspundeți in decursul a 24 ore va fi ales alt câștigător. Nu ne asumăm vina pentru ID-uri de discord greșite. !!!

* Dacă aveți deja grad-ul de VIP nu aveți voie să participați.

Înscrierile se vor închide sâmbătă, 22 februarie la ora 23:59, urmând ca, câștigătorul să fie extras pe data de 23 februarie între orele 12:00 - 14:00, prin intermediului site-ului random.org.

Editat de viper.
  • Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, ViPer_ a spus:

1. Prenumele dumneavoastră: Dragoș - Alexandru

2. Vârsta dumneavoastră: 14

3. Ce vă place la comunitatea noastră? Lumea prietenoasa in general si care intelege orice greseala, care te ajuta cu sfaturi ce-ti vor fi utile in viata

4. Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: nota 10, i mean nu exista minusuri la comunitate

5. ID Discord: @Darth#1572 

6. Un număr random de la 1 la 1500: 729

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: nu se exista lolllll

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: Andrei(Anton) Rotari

2. Vârsta dumneavoastră: 13

3. Ce vă place la comunitatea noastră?: Deoarece se pot face afeliere pentru alte jocuri.

4. Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 9, deoarece poți să faci mai multe afeliere legat de alte jocuri + staff este mai responsabili

5. ID Discord: warfa#2605

6. Un număr random de la 1 la 1500: 543

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: mai multe secțiuni in care poți vorbi.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

După câtva timp, câștigătorul a fost ales! 

Screenshot_20200224_202133_com.android.chrome.jpg

Rog ca @Darth sa îmi trimită pe discord (Nu-s ViPer_#4825) un mesaj pentru revendicarea premiului. Are timp 24 ore, sau va fi ales celelalt participant. 

Premiu revendicat. 

Editat de viper.
  • Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Creează nouă...