Aplicație Helper - [Survival , SkyBlack,SkyPvP] - Aplica pentru Helper - HAWKS-ROMÂNIA.RO
Sari la conținut
HAWKS-ROMÂNIA.RO
Sign In

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
MasterNinja

Aplicație Helper - [Survival , SkyBlack,SkyPvP]

Postări Recomandate

1. Cum te numești?:Mihai

2. Nume în joc (nickname): MasterNinja

3. Vârstă: 14

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):MasterNinja#1838

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Un membru activ din toate punctele de vedere( atat pe sectiune cât si pe chat), un membru dispus sa vina cu idei noi care vor putea inbunătații secțiunea.
6. Enumeră 3 calități pe care le ai: In primul rand, principala calitatea a mea este rabdarea. Consider ca fiecare player nou sau nu, are nevoie de rabdarea unui helper care ii poate explica toate neințelegerile. Totodata sunt si glumeț(atunci cand este cazul) si perseverent.

7. De ce să te alegem pe tine?: In primul rand, reprezint un membru activ cu rabdarea necesara pentru a ajuta playerii noi si seriozitatea de care dau parte.

8. Care este rolul principal al unui Helper? Din limba engleza- de a ajuta, dar nu numai. Un helper poarta si rolul păstrării chat-ului cat mai “curat”.
9. Pe ce secțiuni ești vrei să primești acest grad?(maxim 3):  SkyPvP Survival SkyBlock
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?: in mare parte, nu
11. Ai citit regulamentul?: Mc-Ro

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Ma numesc Mihai, am 14 ani si sunt din Potigrafu  . Imi plac calatoriile, dar sunt un adept al lucrurilor simple. Rabdarea este punctul meu forte, care se impleteste cu intelegerea si perseverența. 

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment): In primul rănd, aș incepe prin a sancționa omul care spameaza urmat de cel care injura, apoi mi-aș canaliza atentia asupra playerului care imi spune despre persoana care foloseste cod explicându-i că, pentru a fii sanctionat playerul respectiv este necesara o dovada, ca mai apoi sa aflu despre ce bug este vorba, despre gravitatea lui si să ii transmit operatorului.

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: Ii raspund cu calmitate ca nu ii pot furniza astfel de informații.

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). Ce trebuie sa facă un helper? Să ajute! Nu sa judece persoana respectiva pentru o sanctiune acordata gresit probabil din greseala. Ii explic faptul ca a gresit si pe viitor sa actioneze corect
16. Comentarii adiționale: 

Editat de MasterNinja

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

-Regulament necitit

-Nu te vad activ

-Nu ajuti jucatorii

-Comportament toxic

De la mine ai :contra:                            (Survival)

Editat de Cidde

Partajează acest post

Link spre post

Nu indeplinesti conditiile

toxic

abuzator

:contra:

[survival]

Editat de Narrutoi

Partajează acest post

Link spre post

- regulament necitit

- toxic 

- nu ajuti jucatorii

Partajează acest post

Link spre post

Salut master!

- regulament necitit.

-abuz de comenzi.

- inactiv pe skypvp si skyblock.

- nu respecti regulile chat-ului.

- nu te-am vazut sa ajuti jucatorii.

- cererea varza.

Votul meu pe SkyBlock-SkyPvP-Survival este :

Partajează acest post

Link spre post

-Nu prea te vad activ

-Nu ajuti playerii

-Comportamemtul lasă de dorit

-Regulamentul necitit

Survival

Partajează acest post

Link spre post

:respins:SkyPvP

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru cererea făcută. Din păcate nu îndepliniți condițiile impuse de către echipa administrativă, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Creează nouă...