Sari la conținut
  • Înregistrare
C Ø X

CONCURS de sărbători - Împreună formăm o comunitate!

Postări Recomandate

Salutare, dragi utilizatori ai comunității HAWKS-ROMÂNIA!

Administrația comunității împreună cu personalul administrativ al serverului oficial organizează un concurs cu ocazia sărbătorilor de iarnă unde aveți șansa să câștigați diferite premii, să propuneți anumite lucruri pe care doriți să le vedeți atât pe forum, cât și pe serverul de minecraft. Datorită vouă, ajungem cu adevărat la termenul de COMUNITATE și dorim să vă mulțumim pe această ocazie, împreună încercăm să vă oferim un mediu cât mai plăcut unde să socializați, să vă jucați și să vă liniștiți.

Pentru a vă înscrie în concurs trebuie să completați următorul model de postare, în caz contrar, nu veți putea fi luați în considerare pentru câștigarea premiului în cazul în care ajungeți să fiți desemnați drept câștigători.

• Prenumele dumneavoastră:

• Numele din joc:

• Vârsta dumneavoastră:

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:

• ID Discord:

Premiile vor fi următoarele pentru cei trei câștigători desemnați:

LOCUL 1 - o să câștige gradul de VIP PERMANENT pe forum plus un avatar și o semnătură din partea designerilor.

LOCUL 2 - o să câștige gradul de PRIME permanent pe server PLAY.HAWKS-ROMÂNIA.RO
LOCUL 3 - o să câștige gradul de VIP permanent pe serverul PLAY.HAWKS-ROMÂNIA.RO

Țin să menționez că locul 1 are șansa să se alăture cu serverul său în comunitatea noastră fără a mai fi nevoit să depună o cerere de afiliere, bineînțeles, dacă deține un server și acesta se încadrează în cerințele noastre.

Câștigătorii vor fi desemnați pe 10 IANUARIE!

• Îmi place 5

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prenumele dumneavoastră:Pop

• Numele din joc:IanisMc2

• Vârsta dumneavoastră:17 ani.

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: Imi place la server-ul de minecraft jucatorii sunt foarte bucurosii ca au pe ce sa se joace si staffu este foarte responsabil mai ales cei de pe forum.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:Pe vitor mi-as dori sa apara UHC.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:10/10

• ID Discord:Ianis#2957

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Alexandru

• Numele din joc: ToxicBroAl3x

• Vârsta dumneavoastră: 18 ani

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: absolut totul cum este organizata + sortarea sectiunilor si cea a serverelor + staff ul care este capabil de o comunitate mare.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Sa fie rezolvat complet tot din punct de vedere. Toate sectiunile sa fie on. Sa fie populat. Staff capabili pentru server. Sa adaugati multe sectiuni noi care sa fie populate.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 10

• ID Discord: ToxicBroAl3x#7519

Editat de ToxicBroAl3x

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Gabriel

• Numele din joc: Karnita69

• Vârsta dumneavoastră: 17

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? Gameplay-ul și colaborarea, plăcerea de a te juca.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Mai multe update-uri, să rezolvați toate bug-urile și mai multă implicare.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 9

• ID Discord: GbR-#4675

Editat de Gabriel

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Andrei.

• Numele din joc: hatethesavior.

• Vârsta dumneavoastră: 16.

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: -
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Seriozitate şi implicare mai multă din partea administraţiei în privinţa wipe-urilor, şi nu numai.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 8.

• ID Discord: Hateee#9805.

Editat de Hateee

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Ionatan

• Numele din joc: Rigged_Walrus 

• Vârsta dumneavoastră: 15 ani

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? Imi place că comunitatea este formata din membri care se implica si un staff bine organizat. Serverul de asemenea dispune de secțiuni foarte populare si playeri cu care poti coopera. 

• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: mi-ar placea sa se implementeze un "schimb de experiență" prin care unul din membrii staff de pe fiecare sectiune sa fie ales si sa primeasca gradul de operator cu care sa il ajute pe operator sau sa aduca ceva nou sectiuni. 

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 10

• ID Discord: Rigged_Walrus#5904 

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră:Cosmin

• Numele din joc:cosmic200

• Vârsta dumneavoastră:14

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?Membrii
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:Mai multa implicare a operatorilor 

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:7

• ID Discord:oCosmin#7541

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră:Artiom

• Numele din joc:fusion

• Vârsta dumneavoastră:15

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? : Imi place cum este pus la punct toate detaliile pentru aceasta comunitate.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:Mai multa implicare la wipe-urilor de pe server

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:Eu zic ca e bine cum este acum, dar cred ca se poate si mai bine de aceasta votul meu o sa fie un 8

• ID Discord:fusion#6859

x3.png

Editat de fusion

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Rareș.

• Numele din joc: rares1603

• Vârsta dumneavoastră: 15

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? Imi place serverul deoarece este un server fara certuri, staff bine ales și foarte bine organizat.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Doresc să văd un staff activ, să fie mai populat serverul și să se organizeze evenimente distractive.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 10/10 o comunitate bine organizată.

• ID Discord: RἋresӍŃT1#6666

Editat de RaresMNT

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră:Alex 

• Numele din joc:bobo989 

• Vârsta dumneavoastră:14

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?:Factions și skywars adică de astea sunt atras, dar îmi place exista uni oameni care chiar se ocupa de sv 
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:în primul rand aș dori să nu mai pice. Dar să fie hide and seek eventuri săptămânale (Pe fiecare secțiune inafara de cele giveall adică pe factions 1v1, 2v2 etc) și niște staffi care să nu mai facă abuz și să își facă treaba doar că așa doresc 

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:7

• ID Discord:bobo989#7086 

Editat de bobo989

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră:Danut

• Numele din joc:danu04

• Vârsta dumneavoastră:19

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?Tot
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:Staff capabil pentru server.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:10

• ID Discord:danu04#2815

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Danut

• Numele din joc: MaDaRaUchihaH

• Vârsta dumneavoastră: Am 16 ani.

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? In primul rand imi place cum este totul organizat, stafful si operatorii serverului pentru ca majoritatea sunt de treaba.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Ceva special ce nu am vazut pe alte servere, ce imi va sporii cheful ca prima data cand am intrat in minecraft.

• ID Discord: Madara Uchiha#5451

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Andrei

• Numele din joc: imMitaz

• Vârsta dumneavoastră: 20 ani

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? Imi place deoarece este foarte ordonata si tot staff-ul este suficient de matur.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:  mai multe update-uri.

• ID Discord: Mitaz#9007

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Rares

• Numele din joc: Futurele

• Vârsta dumneavoastră: 14

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: Gameplay-ul
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: mai multa implicare din partea operatorilor si sa revina kitpvp-ul :))

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 9

• ID Discord: Futurele#5001

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Robert

• Numele din joc: RobertRB 

• Vârsta dumneavoastră: 13 ani

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: Imi plac sectiuniile Survival, factions si skyblock cum sunt realizate, si staff de treaba nu sunt certuri, staff ul actioneaza la timp!
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Mai multe sectiuni si sa nu mai pice asa des.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 9 deoarece mai sunt cateva bug uri.

• ID Discord: RobertRB#0682

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră:Andrei

• Numele din joc:ItsAndrei_PvP

• Vârsta dumneavoastră:14 ani.

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?ca este o comunitate mare ,servarul este bine gandit ,un staff original si oameni sunt foarte deschişi.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?:Pe viitor aş vrea sa se faca un factions ca acum vreo 5 wipe sa fie mai multe persoane noi.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:10

• ID Discord:ItsAndrei_PvP#7741

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: David

• Numele din joc: xTheViPer_

• Vârsta dumneavoastră: 14, joi 🙂

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: Designul comunității/forumului.

• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Mai mulți jucători/buguri rezolvate.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 8 , designerii sunt leneși.

• ID Discord: viper#4825

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Francisc

• Numele din joc: Conall89

• Vârsta dumneavoastră:15

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? update-urile de la fiecare wipe sunt foarte mari si interesante
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: dino sa fie mai activ si sa filmeze youtuberi mari pe server

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 8

• ID Discord: gush3l FKT#6016

Partajează acest post

Link spre post

Prenumele dumneavoastră: Mihai

• Numele din joc: NothingDown

• Vârsta dumneavoastră:16

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? Desingnul forumui.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Ceva sectiuni noi

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 8

• ID Discord: Mihai#3028

Partajează acest post

Link spre post

Prenumele dumneavoastră: Madalin

• Numele din joc: palade11

• Vârsta dumneavoastră: 19

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? : Server ul e destul de distractiv, comunitateaa e foarte prietenoasa si atmosfera este placuta.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Mai multaa implicare pe secriunile acestuia si rezolvarea diferitelor bug uri.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 10, o comunitate cu viitor, multa bafta si sa castige cel mai bun.

• ID Discord: palade11#5821

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Alex

• Numele din joc: alex_suru1

• Vârsta dumneavoastră:17

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: imi place foarte mult factions-ul si mai ales stafful,mi se pare unul devotat si serios!
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: o comunitate mai unita decat este acum ,si mici update uri care sa aduca un plus serverului si comunitatii!

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 10++ ❤️

• ID Discord: alex_suru1#1277

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Reda

• Numele din joc: redaroro

• Vârsta dumneavoastră: 16

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? Extinderea comunitatii si pe alte jocuri nu numai minecraft.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Toate sectiunile sa se deschida odata cu terminarea wipe-ului. Nu una peste 2 saptamani, alta peste 3.

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 7

• ID Discord: redaroro#0205

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Alex

• Numele din joc: izak

• Vârsta dumneavoastră: 15

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră? Server-ul imi place din cauza ca este la un alt nivel nu e "server standard" 
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Minigames in general

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10:  7.50/8

• ID Discord: izak 🎄#1817

Partajează acest post

Link spre post

• Prenumele dumneavoastră: Gabriel

• Numele din joc: TheIaMes

• Vârsta dumneavoastră: 17

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: Update-uri constante, implicarea staff-ului, tema forum-ul cat si design-ul.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: O organizare mai buna.

• ID Discord: iames#7081

Partajează acest post

Link spre post

• Numele din joc: Gotenn3

• Vârsta dumneavoastră: 13

• Ce vă place la serverul și la comunitatea noastră?: evoluţia acesteia pe parcursul anilor.
• Ce vă doriți să vedeți pe viitor pe serverul de minecraft?: Sa se adauge chestii mai distractive la sectiuni care sunt putin mai plictisitoare, cum ar fii Creative, etc

• Un feedback oferit comunității printr-o notă de la 1 la 10: 8/9

• ID Discord: Gotenn3#4734

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...