Postări Recomandate

1. Prenumele: Danut
2. Vârsta actuală: 16
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare: 65%
4. O descriere despre dumneavoastră: Ma numesc Danut am 16 ani si locuiesc in Germania de 3 ani, fac sala de 5 ani si jumatate, si fac tricurii cu bicicleta.

5. ID Discord: Taku2a#9572

De ce dorești să te alături echipei noastre?: Pentru a ajuta echipa administrativa.

Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea?: Eu nu as schimba nimc de oare ce comunitatea aceasta este perfecta asa cum este ea. 😎

Ce te-a atras la comunitatea noastră?: Puk3p, pentru ca imi doresc sa devin ca el, si pana la urma urmei sunt fanul lui numaru 1.

Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?: Da sunt capabil.

Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament: Pai in principal seriozitatea pe primu plan mai o caterinca merge dar cand e vorba sa fim serios suntem seriosi. Eu asa cred ca este cel mai bine.

Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? : Va respekt pe toti (mai ales pe Puk3p)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Retired Staff

Mulțumim pentru cererea facută. Din pacate nu îndepliniți condițiile impuse de către echipa administrativă, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.