Sari la conținut
  • Înregistrare
xHyper_

Cerere Helper

Postări Recomandate

1. Prenumele: Ioan
2. Vârsta actuală: 14 ani
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare: 8.5, invat pe parcurs
4. O descriere despre dumneavoastră: sunt foarte activ pe forum, in special pe sectiunea play. Învăț repede si sunt punctual. Imi place sa ajut oameni, sa ma implic in ceea ce fac si dau ce am mai bun din mine. 

• De ce dorești să te alături echipei noastre?: atmosfera este foarte plăcută si vreau sa ma implic pentru a face o comunitate cat mai bogată si bine organizată. 

• Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea?: din punctul meu de vedere, comunitatea este perfectă. As propune sa fie o modalitate in care sa ii implicăm pe toti la diverse activități neobligatorii, dar spre interes comun. 

• Ce te-a atras la comunitatea noastră?: eficienta cu care se lucrează si activitatea acestora. 

• Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?: Da. 

• Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament: sunt serios, devotat (nu incep alt lucru pana nu il termin), punctual, dar si ambitios si înțelegător. 

• Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual?: staff-ul este bine organizat si activ. 

Editat de xHyper_
Am gresit prenumele

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Nu îndeplinești condițiile

Partajează acest post

Link spre post

Partajează acest post

Link spre post

revino cu o cerere cand vei indeplini conditiile.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...