Sari la conținut
  • Înregistrare
Catalin Dumi

Aplicație Helper - [AICI PUNEȚI SECȚIUNILE]

Postări Recomandate

1. Cum te numești?: Catalin

2. Nume în joc (nickname): Alexbarbarul123

3. Vârstă: 15 ani

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul): catalin218#0024

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Un bun coleg in staff si care stie regulamentul si orice alte chestii.
6. Enumeră 3 calități pe care le ai:Serios,Atent,Amuzant.

7. De ce să te alegem pe tine?: Sunt vechi pe sv, Sunt atent, Ma comport frumos cu orice baiat/fata si Sunt activ in fiecare zi.

8. Care este rolul principal al unui Helper? Rolul principal al helperului este de a avea grija cat mai bine de chat si sa ajute cat mai multi jucatori
9. Pe ce secțiuni ești vrei să primești acest grad?(maxim 3): Skyblock
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?: De multe ori
11. Ai citit regulamentul?: Mc-Ro

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Salut ma numesc Catalin, am 15 ani si as vrea vin in staff.

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):  1: Prima data spam 15m spam avoid-20m spam

2: Cel care a injurat va primi mute 10m limbaj-1h insulta player-1d insulta staff

3: Apoi ma dau pe /v, filmez hackerul si raportez pe forum

4: Si ultima voi contacta cat mai repede un Operator.

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: Daca un jucator ma intreaba un lucru confidential al server-ului ii spun ca nu am dreptul de a spune informati care jucatorii nu pot sa afle.

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). In Postura de jucator : Ii spun ca mute-ul nu a fost acordat corect si daca nu re corecteaza am sa il reclam pe forum...In postura de HELPER am sa ii explic unde a gresit si sa se corecteze .
16. Comentarii adiționale: Va multumesc pentru timpul acordat.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu ai posturi pe forum

2. Nu ajuti playeri

3. Nu esti activ pe chat

4. Esti deseori afk

Votul meu este:

:contra:

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru cererea făcută. Din păcate nu îndepliniți condițiile impuse de către echipa administrativă, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...