Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

_ALexBest_

Aplicație Helper - [OneBlock]

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Cum te numești?:Alexandru Iacob

2. Nume în joc (nickname):_ALexBest_

3. Vârstă:14

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):Alexbest_#4440

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:Un player activ care mai apoate aduce suport 
6. Enumeră 3 calități pe care le ai:Sunt calm , râbdător și deștept 

7. De ce să te alegem pe tine?:pentru că pot aduce suport , activitate 

8. Care este rolul principal al unui Helper?:rorul principal al unui Helper este să ajute jucători și să acorde sancțiuni corect
9. Pe ce secțiuni vrei să primești acest grad?(maxim 3):Aș dori gradul doar pe secțiunea OneBlock
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?:Nu , nu am intâmpinat nici o problemă
11. Ai citit regulamentul?:Da , am citit cu mare grijă și atenție regulamentul serverului Play.Minecraft-Romania.ro

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte:Sunt calm ajut jucători , îmi place să desenez și să mă joc minecraft

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):Pentru cel care înjură îi voi da mute 15 minute pentru limbaj (/tempmute *nume*) pentru cel care mia zis că în joc este un codat îi voi da warn pentru 7 zile pentru hackerii pe /ac și în caz de nu știe ce este /ac îi voi explica iar pentru cel care spamează pe chat îi voi da mute 10 minute pentru spam (/tempmute *nume*) iar pentru acela cu bug-ul îi voi spune să puna pe foroum la sectiunea bug-uri iar eu voi trimite acel bug pe discord pentru a mă asigura că va fi rezolvat

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:Îi voi raspunde că nu pot spune acel lucru pentru că este **confidințeal** dar îi voi spune că sunt aici pentru ori ce alt ceva

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează).În postura de jucător : pentru că nu pot face nimic voi face doar aceasta îl voi raporta fe forum. Postura de Helper : și aici îi voi face o reclamație pe forum dar îi voi atrage atentția cu mute 1 secundă greseală (/tempmute *nume* motiv)
16. Comentarii adiționale:Vă urez o zi bună muuțumesc

Editat de _ALexBest_

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut  Alex!

- Nu ajuti Jucatorii.
:contra:

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Crypto nu te văd eu activ dar eu ajut playeri chiar îi poți întreba!

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...