Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

steeveuitorul22

Reclamatie

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Nickname-ul tău: avocatultemator2

2. Nickname-ul celui reclamat: NoBodye

3. Sectiunea pe care a abuzat: Skyblock

4. Motivul pentru care îl reclami: a dat mute fara motiv unei persoane care doar a pus paranteze, in sens ca rade ,, ))) ", ca o reactie la ce se vorbea pe chat. Era un moment tensionat in care 2 jucatori aveau o disputa pe chat, respectivii nu au fost sanctionati dar gforce42 a primit mute pe motiv ca era ,,toxic" doar pentru ca a pus niste paranteze ca rade.

5. Dovada: image.thumb.png.e9f35810353ae31ac06ae6fe6834e025.png

6. Comentarii adiționale: Nici nu stiu daca este neaparat un abuz, dar este o dovada clara ca anumite persoane nu ar trebui sa beneficieze de privilegile de admin pe gradele de vip, sau ca anumite grade vip nu ar trebui sa aiba acces la comenzi de admin intrucat se ajunge la situatii jenante, precum aceasta, unde un VIP da mute pentru mai nimic, sau persoanei gresite
MULTUMESC ANTICIPAT!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, steeveuitorul22 a spus:

1. Nickname-ul tău: avocatultemator2

2. Nickname-ul celui reclamat: NoBodye

3. Sectiunea pe care a abuzat: Skyblock

4. Motivul pentru care îl reclami: a dat mute fara motiv unei persoane care doar a pus paranteze, in sens ca rade ,, ))) ", ca o reactie la ce se vorbea pe chat. Era un moment tensionat in care 2 jucatori aveau o disputa pe chat, respectivii nu au fost sanctionati dar gforce42 a primit mute pe motiv ca era ,,toxic" doar pentru ca a pus niste paranteze ca rade.

5. Dovada: image.thumb.png.e9f35810353ae31ac06ae6fe6834e025.png

6. Comentarii adiționale: Nici nu stiu daca este neaparat un abuz, dar este o dovada clara ca anumite persoane nu ar trebui sa beneficieze de privilegile de admin pe gradele de vip, sau ca anumite grade vip nu ar trebui sa aiba acces la comenzi de admin intrucat se ajunge la situatii jenante, precum aceasta, unde un VIP da mute pentru mai nimic, sau persoanei gresite
MULTUMESC ANTICIPAT!

https://imgur.com/a/x2Ibip3 Imi pare rau sa te anunt sanctiunea a fost acordata corect image.thumb.png.13088cf51adc0de5f8a3c64d2b802032.pngRegulamentul e pentru toti

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Acum 1 oră, KilerHD a spus:

https://imgur.com/a/x2Ibip3 Imi pare rau sa te anunt sanctiunea a fost acordata corect image.thumb.png.13088cf51adc0de5f8a3c64d2b802032.pngRegulamentul e pentru toti

Inteleg ce zici si ai dreptate, dar omul doar a pus cateva paranteze, nu a adresat o insulta nimanui, direct sau indirect.

Partajează acest post

Link spre post

Nu e toxic sa pui niste paranteze in chat boss.

Toxic e sa ii dai mention unui individ inainte sa ii dai mute pe nedrept.

Partajează acest post

Link spre post

https://discord.gg/HGSEPC9T

hei am primit asta de la un prieten si nu stiu ce e , am inteles ca e un giveway cu 150 de euro de pe strada negru voda din campulung 150100 dar nu sunt sigur, intrebati-l pe sebi baraitaru aka lord fpx minion sau uitati-va aici :  https://discord.gg/y7TWwy4e

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...