Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Regele Gheții

Aplicație Helper - [AICI PUNEȚI SECȚIUNILE]

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Cum te numești?:

2. Nume în joc (nickname):

3. Vârstă:

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:
6. Enumeră 3 calități pe care le ai:

7. De ce să te alegem pe tine?:

8. Care este rolul principal al unui Helper?
9. Pe ce secțiuni vrei să primești acest grad?(maxim 3):
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?:
11. Ai citit regulamentul?:

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte:

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează).
16. Comentarii adiționale:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Stefan

2.RegeleGhetii

3. 14 ani

4.Regele Gheții #7098

5.Eu pot aduce in plus echipei mult ajutor doare ce ma descurc cu oameni

6. 3 calitsti care le am sunt: sunt cal sub presiune, ma descurc cu copii si stiu sa rezolv probleme creativ

7.Deoare ce simt ca ma descurc in acest rol si cred ca mi sar potrivi

8.Rolul principal a unui Helper este de a ajuta oameni nu de a te da mare sau a abuza de acest rol

9.Aş vrea sa fiu pe sectiunea survival si oanblock 

10.Momentan nu am intalnit nici o problema cu membri  personalului

11.Da am cotit regulamentul

12.Eu sund destul de calm sub presiune iar fata de alti helperi eu raspund cand cineva I treaba ceva pe chat si nu imi bat joc de cei care nu stiu

13.In primul rand omuli care injura îi da mut pentru 15 minute iar dupa aceiq ban permanent celui cu coduri , dupa aceea contacted un operator si îi spun de problems cu bugul de la playerul x 

14. Daca un jucator ma întreaba un lucru confidential al serverului politicos îi zic ca nu deoare ce e un lucru confidential si daca mai intreaba risca un mut de 30 minute

15. (In scenariu de jucator )Daca un membru acordă o pedeapsa ne drepta îi dau mesaj in privat şi îi zic ca nu e drept si îi scot pedeapsa acelui jucator

(In scenariu de Helper ) In primul rand asi vorbi cu persoana care a dat pedeapsa si i-asi explica de ce nu a fost corec iar dupa aceea i-asi scooter pedeapsa acelui jucator si as vorbi cu el in privat de ce a primit acea pedeapsa si ca nu a fost corecta

16. Nu am nici un comentariu aditional. 

Partajează acest post

Link spre post

Salut Ștefan !

- Nu te-am văzut niciodată pe nicio secțiune.

- Regulament necitit.

- Scenarii slabe rău.

Votul meu este :contra:Revino cu o altă cerere !

• Trist 1

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Acum 11 ore, Puk3p a spus:

Salut Ștefan !

- Regulament necitit.

- Scenarii slabe rău.

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Acum 11 ore, Puk3p a spus:

Salut Ștefan !

- Regulament necitit.

- Scenarii slabe rău.

Si mai am o intrebare de ce zici ca scenariul e slab ca in realitate tu ce ai face in aceste scenari

Partajează acest post

Link spre post

@Regele Gheții pe lângă faptul că scenariile tale sunt slabe, făcute pe grabă și pline de greșeli gramaticale, da, eu le consider slabe pentru că nu ai încercat să detaliezi absolut nimic.

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru cererea facută. Din pacate nu îndepliniți condițiile impuse de către echipa administrativă, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...