Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Ajax_YT

Aplicație Helper - [SKYBLOCK]

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Cum te numești?: Darius

2. Nume în joc (nickname): Ajax_YT

3. Vârstă: 12 jumate ( sunt destul de matur pentru varsta mea )

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul): Fares#0007

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Activitate, experienta si ajutor
6. Enumeră 3 calități pe care le ai: Maturitate  , seriozitate , generos

7. De ce să te alegem pe tine?: Eu cred ca voi aduce un plus staff ului deoarece am descoperit server ul asta acum cateva saptamanii si deja mam atasat de el , ca un membru activ consider ca ar trebui sa fiu ales deoarece sunt foarte activ respectiv 11 AM - 23 PM

cred ca as putea schimba activitatea staff ului si as putea sa mentin sectiunea fara injuraturi/ spam etc.

8. Care este rolul principal al unui Helper? De a mentine chat ul fara probleme/injuraturi etc , si de a ajuta playerii
9. Pe ce secțiuni vrei să primești acest grad?(maxim 3): SkyBlock
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?: Din cate stiu eu nu
11. Ai citit regulamentul?:Da , am citit cu mare atentie si grija regulamentul server ului Mc.Minecraft-Romania.Ro

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Un baiat de 12 ani jumate pasionat de building pe minecraft , care vrea sa  fie serios si matur la o varsta asa demica deoarece seriozitatea si maturitatea te va ajuta in viitor ul apropriat. , imi place sa imi petrec timpul jucanduma minecraft si ascultand pe spotify , uneori imi imaginez cum ascult muzica si merg pe plaja .

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):

1.  Am sa ii dau mute celui care injura pe chat dupa felul care a injurat : 15 minute doar daca a injurat normal ( fara a jigni pe cineva sau a insulta server ul ) , 30 minute daca a jignit pe cineva , 1 zi daca a insultat server ul

2.  Dupa celui care a gasit un codat ii voi zice sa imi dea add pe discord ca sa imi arate filmarea , ca sa pot sa il pun pe forum , iar dupa ii voi da warn pentru motivul ( hackerii pe /ac )

3. Si celui care a gasit bug il rog sa se duca pe forum si sa il raporteze  , daca nu ii cer dovada/sa mil arate ca sa pot sa il filmez si sa il raportez chiar eu pe forum.

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: Ii zic ca aceasta informatii este este confidetiala si nu ii pot zice raspunsul.

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). 

Ca jucator ii voi spune asa : Ii spun unde a gresit si ii zic sa isi corecteze greseala , altfel ii voi face reclamatie pe forum fara discutii.

Ca helper ii voi spune asa : Ii arat unde a gresit si ii zic sa isi corecteze greseala , daca refuza ii voi corecta eu greseala , iar dupa ii fac o reclamatie pe forum.

16. Comentarii adiționale: Am incercat sa ajut cat mai multi playeri si din fericire am reusit sa ii ajut , si ce sa mai zic inafara de : Doamne ajuta !

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

- nu ajuti jucatorii
- nu ai conditiile necesare

Partajează acest post

Link spre post

:contra:

-nu te-am vazuts a ajuti

esti cam mic pentru un grad legitim

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru cererea facută. Din pacate nu îndepliniți condițiile impuse de către echipa administrativă, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...