Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

.Alisan_

Aplicație Helper - factions

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Cum te numești?: Alin

2. Nume în joc (nickname): Alisan_

3. Vârstă: 14

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul): cei ala discord eu aici in Măciuca nu avem discord avem doar facebok mesanger

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:pot sa dau mute si ban daca ma mai anjura ratati de pe alte sectiune.
6. Enumeră 3 calități pe care le ai: sunt expert in oi , am apa curenta la robinet , stiu sa deosebesc barzele de avioane

7. De ce să te alegem pe tine?:pentru ca sunt bun la duel pe factions si nu sant tocsic deloc doar putin si stiu sa farmez

8. Care este rolul principal al unui Helper? Sa dea mute la fraieri si mia zis prietenul meu Vali adica nectron ca helperi primesc bonuri de masa si mie mie foame deci vreau bonuri de masa
9. Pe ce secțiuni vrei să primești acest grad?(maxim 3): pe factions pentru ca celelalte secțiune sunt nasoale
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?: da cand eram mic ma dat afara personalul unui restaurant pentru ca nu aveam papuci si am ancercat sa fur painea de pe masa la oameni
11. Ai citit regulamentul?:pas

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte: salut sunt Alin vin din Măciuca judetul Valcea imi place sa merg cu oile pe camp si nu mai sunt virgin pentru ca am fututo pe miorita oaia preferata a lu taticu

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment): il injur pe razy si pe tuy pentru ca sunt toxici

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: ii spun pentru ca mamaica a zis mereu sa fiu sincer ca daca nu iar dorm cu gainile

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). Daca sunt jucator il injur dacă sunt staff ii dau ban ca sunt boss adica sef in engleza
16. Comentarii adiționale: va rog sami dati gradul

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:))))))))))

Partajează acest post

Link spre post

Topic închis.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...