Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Marcell

[ RESPINS ] cerere afiliere

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Nick deținător(i): xMarcell

2. Jocul pe care aveți server-ul (EX. CS 1.6, Minecraft, etc.):  Minecraft 

3. Platforma pe care rulează server-ul: spigot

4. Număr sloturi: 500 (nelimitate)

5. O mică descriere a server-ului: Serverul ruleaza pe versiunea 1.8-1.16 avem undeva la 10 playeri zilnic serverul are 3 sectiuni (skypvp,creative si skyblock).

6. IP-ul server-ului: rev.server-mc.ro

7. Versiunea de joc (Dacă este pe Minecraft): 1.8-1.16

8. Firmă hosting: Kekshost

9. DNS dorit: rev.minecraft-romania.ro

10. Link GameTracker (Dacă este pe Minecraft): -

11. ID Discord: Marcell#2020

12. Comentarii adiționale: -

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postat (editat)

.

Editat de qikk_

Partajează acest post

Link spre post

Salut, tocmai ce am intrat pe server si nu prea am fost impresionat sa zic asa si hai sa-ti zic si de ce:
- Ai doar 3 sectiuni care nu sunt asa de speciale, mai pe scurt, le gasesti pe toate serverele.
- Din astea 3 sectiuni doar skypvp-ul este online.
- skypvp-ul nu are nimic special, nimic macar holograma de bun venit cu comenzile de pe server.
- nu vad niciun npc pe nicaieri.
- harta este una veche de vreo 5-6 ani, o stiu de cand eram mic si ma jucam minecraft.
- hub-ul si spawn-ul de la skypvp sunt efectiv goale, nici holograme n-ai pus, nici npc-uri, nimic.
- am impresia ca este si ceva backup aici, dar nu sunt sigur, cel mai probabil ai luat ceva de pe internet ca mi se pare foarte cunoscut featherboard-ul de pe skypvp.
In concluzie, aveti un server cu nimic special, adica de ce s-ar juca cineva la voi si nu s-ar juca in alta parte. Eu astazi o sa va dau un :contra:deoarece nu aveti nimic interesant pe server + aveti harta de pe skypvp furata.

Partajează acest post

Link spre post

Salut, am intrat de putin timp pe server si pot observa cateva probleme / greseli.
- Hub-ul este luat de pe ceva server spaniol, il stiu de mult timp.
- In Holograma din Hub nu ai setat serverul de discord al serverului, pe langa asta " Pentru ane contacta " nu prea suna bine. ( https://imgur.com/a/gkrtS8R )
- Pe langa toate acestea si Harta de pe SkyPvP este luata de undeva, am mai observat-o si pe alte servere.
- [/Help] nu este tradus - https://imgur.com/a/9PcslRL
- Totodata am incercat sa fac PvP pe SkyPvP, rod-ul are delay, arc-ul la fel, hit-urile se prind foarte greu si asta ma pune pe ganduri ca nu ai folosit niste plugin-uri optime pentru pvp.
Iti urez succes cu server-ul in continuare, dar vot-ul meu este: 
:contra:

Partajează acest post

Link spre post

Cererea dvs. de afiliere a fost respinsă. Ne pare rău, dar puteți să reveniți cu o altă cerere când puneți totul la punct!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...