Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Yrena Yrena

Aplicație Helper - [OneBlock,Survival Adventure,Creative]

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Cum te numești?:Popa Stefania

2. Nume în joc (nickname):ezy_Stefania00

3. Vârstă:15

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):Stefania09#3657

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:ajutorul
6. Enumeră 3 calități pe care le ai:fotbal tenis baschet

7. De ce să te alegem pe tine?:pentu ca sunt o fata loiala nu injur ajut jucatori daca au nevoie

8. Care este rolul principal al unui Helper?sa ajute jucatorii
9. Pe ce secțiuni vrei să primești acest grad?(maxim 3):oneblock survival adventure si creative
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?:nu, nu am intampinat nici o problema
11. Ai citit regulamentul?:Da, am citit cu mare grijă regulamentul serverului Play.Minecraft-România.Ro.

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte:sunt loiala sunt buna la tenis si la fotbal si imi plac jocurile video

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):ii dau mute celui care injura  il intreb care e codatul si daca are dovezi ii dau mute celui care spameaza incerc sa rezolv bug-ul si daca nu reusesc chem un membru staff de un grad mai mare

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:ii spun ca nu are voie sa ma intrebe de acel lucru confidential

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează).(jucator) ii intreb ce a facut pentru pedeapsa si incerc sa il conving sa ii dea unban. (Helper) il intreb ce a facut pentru acea pedeapsa si daca cumva e pentru furt ii dau unban celui care a furat iteme si ban celui care ia dat ban jucatorului
16. Comentarii adiționale:nu stiu pune majuscule

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai deja o cerere activă: 

Partajează acest post

Link spre post

:contra: Nu esti destul de activa pe creative

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
La 28.05.2021 la 22:22, qVlad_ a spus:

:contra: Nu esti destul de activa pe creative

sunt activa doar ca in unele zile nu pot intra dar in fine daca acesta e votul tau 

Partajează acest post

Link spre post

:contra:
-Nu indeplinesti conditiile

Partajează acest post

Link spre post

Bună Ștefania !

- Nu te-am văzut activă pe niciuna din secțiunile menționate de către tine.

- Cerere slab formulată.

- Nu ai numărul de post-uri pe forum necesar.

Îmi pare rău, dar deocamdată votul meu va fi :contra:Revino cu o cerere mai bine formulată !

• Survival Adventure
  • OneBlock

Partajează acest post

Link spre post

Topic închis.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...