Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

MR JUVE

Aplicație Helper - [ Survival Classic TOP <3 ]

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Postat (editat)

1. Cum te numești?: Rareș

2. Nume în joc (nickname): Narruto990

3. Vârstă: 19 ani

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul): Rrarres023#0611

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Un membru activ din toate punctele de vedere( atat pe sectiune cât si pe chat), un membru dispus sa vina cu idei noi care voi putea inbunătații secțiunea.
6. Enumeră 3 calități pe care le ai: In primul rand, principala calitatea a mea este rabdarea. Consider ca fiecare player nou sau nu, are nevoie de rabdarea unui helper care ii poate explica toate neințelegerile. Totodata sunt si glumeț(atunci cand este cazul) si perseverent. Imi place mancarea!

7. De ce să te alegem pe tine?: Poate ca am fost destul de toxic in ultima perioada dar simt, SIMT cum aceasta sectiune are nevoie de o persoana cu adevarat capabila ( nu zic ca staff ul actual nu este capabil dar e cum sa zic, cam putin si relativ inactiv)

8. Care este rolul principal al unui Helper? Din limba engleza- de a ajuta, dar nu numai. Un helper poarta si rolul păstrării chat-ului cat mai “curat”.
9. Pe ce secțiuni ești vrei să primești acest grad?(maxim 3): Survival Classic 
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?: in mare parte, nu
11. Ai citit regulamentul?: Da, am citit cu mare grijă regulamentul serverului Play.Minecraft-România.Ro.

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Ma numesc Rareș, am 19 ani si sunt din Bacau. Imi plac calatoriile, dar sunt un adept al lucrurilor simple. Rabdarea este punctul meu forte, care se impleteste cu intelegerea si perseverența. 

Imi plac masinile, sa ma trag cu ele eventual mai agat si cate o fetita de preferat nu minora, imi place dieselul ca vorba aia tot rominu' vrea o masina potenta , sunt "pompier" (voluntar momentan)   si am bac-ul anu asta bafta mie ms.

13 . (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment): In primul rănd, aș incepe prin a sancționa omul care spameaza urmat de cel care injura, apoi mi-aș canaliza atentia asupra playerului care imi spune despre persoana care foloseste cod explicându-i că, pentru a fii sanctionat playerul respectiv este necesara o dovada, ca mai apoi sa aflu despre ce bug este vorba, despre gravitatea lui si să ii transmit operatorului top de pe survival Saraaa

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: Ii raspund cu calmitate ca nu ii pot furniza astfel de informații.

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). Ce trebuie sa facă un helper? Să ajute! Nu sa judece persoana respectiva pentru o sanctiune acordata gresit probabil din greseala. Ii explic faptul ca a gresit si pe viitor sa actioneze corect(nu se pune problema avand in vedere staff ul bine pregatit)
16. Comentarii adiționale: Mersi pentru intelegere un weekend placut 

xiVzEWph.jpg

Editat de MR JUVE
  • Ador 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim pentru cererea facută. Din pacate nu îndepliniți condițiile impuse de către echipa administrativă, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...