Sari la con╚Ťinut
Caută în
  • Mai multe op╚Ťiuni...
G─âse╚Öte rezultate care con╚Ťin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentific─â-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentific─â-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

├Änregistra╚Ťi-v─â acum pentru a avea acces la toate func╚Ťiile noastre. Odat─â ├«nregistrat ╚Öi conectat, ve╚Ťi putea s─â crea╚Ťi topic-uri, s─â posta╚Ťi r─âspunsuri la topic-urile existente, s─â da╚Ťi reputa╚Ťie utilizatorilor, s─â primi╚Ťi propriul dvs. messenger privat, s─â posta╚Ťi actualiz─âri de stare, s─â v─â gestiona╚Ťi profilul ╚Öi multe altele. Dac─â ave╚Ťi deja un cont, conecta╚Ťi-v─â aici - altfel crea╚Ťi un cont gratuit ast─âzi!

Mr. Douglas

[Portofoliu] Mr. Douglas

Post─âri Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Postat (editat)

Imi cer scuze daca nu este permis textul secundar de pe poze, dar nu cred ca este asa de rau..

Mai ales ca majoritatea comunitatilor sau aproximativ toate nici macar nu mai exista ! 

Tin sa precizez ca nu mai detin nici un psd la nici unul din aceste avatare,┬á insa pot dovedi ca sunt ale mele ­čÖé┬á

cVQqzOM.png 8QQH0UM.pngpHYTdKo.pngvsgyzI6.pngsaMX1HO.pngM2rAM7D.pngDIx7EFK.pngoVkRTLF.pngwStwwvO.pngkLre62r.pngdQYHkf6.pngN1Y8MX4.pngAu87SM5.pngvfuBmOb.png0wHgbJq.png6shVamk.png6w1r9sb.png468v988.pngBOwFOW4.pngkx4E8mb.gifqS6iM8H.pngVJyy3Yb.png9lm7VTU.pngXvZn2rV.pngm7QFmo1.png

Editat de Mr. Douglas
NEW PHOTO

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inactiv. Contacteaz─â-m─â dac─â vrei s─â-╚Ťi redeschid topic-ul.

:inchis:

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recent─â ┬á┬á0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate ├«nfiin╚Ťat─â ├«n anul 2019, avem un singur scop ╚Öi acela este de a oferi juc─âtorilor rom├óni un mediu c├ót mai pl─âcut al─âturi de o mul╚Ťime de servere unde ├«╚Öi pot petrece timpul liber juc├óndu-se sau pur ╚Öi simplu socializ├ónd. ├Ämpreun─â cu voi, utilizatorii comunit─â╚Ťii, reu╚Öim s─â ne apropiem cu adev─ârat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Al─âtur─â-te
Discord comunitate Al─âtur─â-te
Discord PlaySquad Al─âtur─â-te
├Ś
├Ś
  • Creeaz─â nou...