Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Rysuki

Aplicație Helper - [Creative]

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Postat (editat)

1. Cum te numești?:Cristi

2. Nume în joc (nickname):Rysuki

3. Vârstă:14 ani

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul):TheGamaGamer2021#1030

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:Pot aduce un membru serios, capabil ca si staff.

6. Enumeră 3 calități pe care le ai: serios, respectus si atent

7. De ce să te alegem pe tine?:Deorece pot tine chat-ul sub control, am activitate si pot lucra in echipa.

8. Care este rolul principal al unui Helper?: Rolul principal al unui helper este de a mentine chat-ul curat sactionand persoanele care incalca regulamentul.
9. Pe ce secțiuni vrei să primești acest grad?(max3):Creative
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?:Nu.
11. Ai citit regulamentul?: Da, am citit cu mare grijă regulamentul serverului Play.Minecraft-România.Ro

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte : Salut ma numesc Cristi, am 14 ani si locuiesc in localitatea Simleu SIlvaniei. Sunt pasionat de IT, iar timpul liber mi-l dedic jocurilor video precum Minecraft si CS:GO.

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):Mai intai  ii acord mute celui care spameaza chat-ul (10 minute) urmand sa-i dau mute celui care injura (15 minute ), dupa aceea ma duc la jucatorul respectiv si daca intr-adevar e codat, il filmez si ii fac reclamatie pe forum, apoi ma duc sa verific bug-ul si daca chiar este un bug voi chema operatorul.

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:Ii spun ca nu am voie sa dezvalui astfel de informatii deoarece este confidential.

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează).In postura de helper i-as explica ce a gresit si daca nu isi corecteaza greseala facuta va fi sanctionat , iar in postura de jucator i-as spune ca a acordat pedeapsa incorecta, si daca nu se corecteaza voi face screenshot si il voi reclama pe forum.
16. Comentarii adiționale:

Editat de Rysuki
  • Îmi place 2
  • Look 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Ai cererea ok cu o singura greseala mute-ul pentru spam este 15 minute, daca te refereai la spam avoid 🤷‍♂️ , activitate buna, meriti o sansa :pro:

Partajează acest post

Link spre post

Salut Rysuki!

Sunt aici să îți acord o șansă pentru aplicația bine făcută și pentru activitatea ta de pe secțiune.

În concluzie, :acceptat:

Partajează acest post

Link spre post

Topic închis.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...