Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Loki •

Reclamatie staff

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Postat (editat)

1. Nickname-ul tău:ManelistulPyke:

2.Nume celui reclamat  Luca8170

3. Sectiunea pe care a abuzat:OneBlock

4. Motivul pentru care îl recla:mute acordat incorect

5. Dovada:2021-05-03_22.39.37.png6. Comentarii adiționale:

am facut aceasta reclamatie de pe contul meu de forum deoarece prietenul meu are restricite.prelungirea si reclama lui xslayder au plecat pe geam

Editat de Loki •

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postat (editat)

Salut! Daca vrei sa sti  fix dupa ce prietenul tau a facut acea reclama yt eu intrasem se sectiune pentru ca ma chemase irak! Daca il vedeam ca facea reclama la un canal de youtube normal ca  trebuie sa ii mute 4 ore asa cum zice si regulamentul plus ce reguli a mai incalcat. Daca nu ma crezi ca fix atunci am intrat, doresc din cate am inteles sa se verifice log-ul adica ora minul secunda la care am intrat pe sectiune, dar si ora minutul la care prietenul tau a facut acea reclama! Si in plus am mai vorbit cu niste playeri de pe sectiune sa vad ce zic ei. Daca eu eram fix cand a facut reclama sau daca am intrat dupa ! si in plus daca faceai ss in momentul in care facuse reclama cu tab on sa se vada si playeri ,asa te credeam ! Nu mai zic nimic si las ce mi-ai spus prietenii mei daca am fost sau nu dupa ce a spus el! Sper sa ai o zi buna!

A3eXn6ruu._. – Google Chrome 04.05.2021 15_05_22.png

NIGHTBot2 – Google Chrome 04.05.2021 11_54_38 (1).png

off-topic – Google Chrome 04.05.2021 15_11_09.png

BlackSw0rd777 – Google Chrome 04.05.2021 17_39_56.png

Editat de Luca8170

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Ok frate nu te mai caca pe tine ca stiu ca erai on, sa se verifice logurile, dar daca i ai dat mute ai vazut al doilea mesaj, si ai dat doar pt jignire care era limbaj, prelungirea si toxic ul unde-s?

Partajează acest post

Link spre post

În primul rand în acea seara eram foarte obosit! In al doilea  rand  spune-mi  și mie te rog ce persoana de pe pământul asta sa zicem ca vrea 1h mute și nu vrea 30m mute🤡 ?!?!  Bine dacă nu cumva  ești un hunter, o persoana care vrea sa distrugă cariera unui membru staff care el a muncit  mult sa ajungă acolo. In al 3-lea rand dacă știai ca am dat mute incorect puteai sa faci ca o persoana normala și sa îmi spui :bro vezi ca ai dat greșit mute  trebuia sa mai dai asa pentru ca asa! Iar uite asa putea sa nu se ajungă chiar la scandal.Si încă ceva dacă chiar eram on atunci te rog sa dai dovada  cum ți am dat eu. Și în plus era jignire pentru că a zis ca își baga ceva în mama lui Dream și încă a cuiva . Sa ai o seara frumoasa!

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

In primul rand imi asum ca iau warn pe acest cont d-abea inregistrat, tin sa mentionez ca am reusit sa fentez sistemul blabla.
Ce zici tu aici este irelevant , dovezile pe care le-ai adus ca nu erai on sunt penibile, se vede in ss-ul pe care l-a pus prietenul meu in reclamatie ca fix deasupra la mesajul cu injurii la adresa unui player de pe server se afla si reclama la youtube. Argumentul cu mute-ul scurt ar fi fost bun, daca iti facea baiatul ala reclamatie, dar nu el ti-a facut, ci eu deoarece nu e okay ca cineva sa il injure pe tovarasul meu ItsBadDreamZ folosind caps si fiind toxic si primind mute asa putin. Ai gresit cine nu greseste, ai gresit greseala se plateste, nu-i asa? Daca esti obosit te culci baiete nu intrii sa faci pe helperu. O seara deasemena

Editat de VarulminorMiner2

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru reclamație. Vă informăm că jucătorul nu a fost sancționat deoarece nu există suficiente dovezi.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...