Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

SkyDeN_

[Cerere] Helper - SkyDeN_

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Prenumele: Daniel
2. Vârsta actuală: 16
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare: 8/10, am avut comunitate si in mare parte eu ma ocupam de forum + am mai avut helper aici prin 2018.
4. O descriere despre dumneavoastră: Salut, ma numesc Daniel, prietenii imi spun Dani, am 16 ani, iar de putin timp am "revenit" in lumea asta a minecraft-ului.

De ce dorești să te alături echipei noastre?: Vreau sa ma alatur deoarece vreau sa ajut cat mai mult comunitatea, tinand cont ca stiu cat de populata era in anii precedenti, iar acum nu prea mai este asa.

Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea?: In primul rand, as pune la punct tot forum-ul si tot staff-ul, as aduce imbunatatiri zilnice (daca se poate), as incerca cumva sa atrag playerii, sa se gaseasca aici ce nu se gaseste in alta parte, un personal matur care sa iti sara in ajutor cu orice ocazie, nu sa dai un mesaj si sa nu primesti niciun raspuns. Pe partea de servere, parerea mea este ca comunitatea merita servere mai bine facute, nu un server facut dintr-un backup si hostat pe o luna cu 5 euro.

Ce te-a atras la comunitatea noastră?: Stiu de foarte mult timp comunitatea si am facut si parte din ea, iar acum am revenit si am vazut cat de rau a scazut fata de anii precedenti si vreau sa ajut.

Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?: Yessir

Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament: Daca vorbim pe partea de online, ma pricep sa fac servere de minecraft, am si avut cateva in comunitate dar nu a mers si am renuntat. 

Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? : Una ok, daca s-ar investii mai mult timp si mai multa seriozitate ar fi si mai ok, parerea mea.

P.S: Stiu ca nu am cele 15 post-uri la categoria "Jocuri" dar le voi face cat de curand.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim pentru cererea facută. Vă informăm că aceasta a fost acceptată! Bine ați (re)venit în echipa noastră!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...