Sari la conținut
  • Înregistrare
ToxicBroAl3x

Aplicatie - Helper

Postări Recomandate

1. Prenumele: Alexandru
2. Vârsta actuală: 17 ani
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare: 5.50 deocamnata dar invat pe parcurs.
4. O descriere despre dumneavoastră: Lucrez in YT sunt din giurgiu sunt serios si intelegator imi place sa imi fac treaba cat de bine pot eu si cum stiu eu in tot ce fac.

• De ce dorești să te alături echipei noastre? Pentru ca hawks romania este comunitatea mea preferata are un staff bun care isi fac treaba cum trebuie si as vrea sa ma alatur si eu sa dau o mana de ajutor.

• Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea? Nu am ce sa schimb deoarece comunitatea este bine structurata si gandita foarte bine.

• Ce te-a atras la comunitatea noastră? In mare parte minecraft-ul si dupa server am aflat de comunitate. Cand am intrat si am citit o parte din topic uri mi-a placut si am zis sa incerc si eu.

• Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?: da sunt capabil.

• Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament. In primul rand devotament , intelegator , ajutator , cinstit , glumet.

• Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? Staff-ul de pe aceasta comunitate este unul foarte capabil la cereri , evenimente , anunturi care isi fac treaba cu seriozitate si devotament.

Editat de ŤøXïC BŕØÆłëx

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:pro:

Meriti o sansa, succes.

Partajează acest post

Link spre post

:pro:

Nu prea ai posturi la asistenta minecraft, dar ești activ si ai cele 50 de posturi pe tot forumul. 

Partajează acest post

Link spre post

:contra:

Nu ai activitate la sectiunea Jocuri si Diverse + lipsa de experienta.

Partajează acest post

Link spre post

Acceptat, doresc să văd foarte multă activitate din partea ta.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...