Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

D4R1U5

[FACTIONS] - Propunere

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Nickname: D4R1U5

2. Propunerea ta: Sa se schimbe factionsul intr unul mai bun. Ce vreau sa spun prin acest lucru este faptul ca premiul de la ftop  sa se dea primelor 3 factiuni din top (sau primelor 5 , decizia este a voastra )  , dar nu dupa spawnere , nu dupa bani sau alte chestii ce tin de farm, sa se dea pe baza kill urilor unei factiuni , a koth urilor castigate si a raid urilor date . Kill urile  , koth urile si raid urile sa fie niste puncte , care la final sa dovedeasca cea mai buna factiune ( Exemplu : 1 kill = 1 punct , 1 koth castigat =  5 puncte , 1 raid = 10 puncte ).  Toate aceste lucruri reprezinta  in mare parte pvp ul  , cel pe care il vrea foarte multa lume pe server , deoarece lipseste de atatia ani , nu mai este  pic de distractie pe aceasta sectiune , unde este distractia   cand doar farmezi sa iei niste  bani virtuali ? Bineinteles ca farm ul kill urilor va fi interzis si cel mai ok ar fi ca daca cineva este prins  farmand kill uri sa primeasca ban sau factiunea respectiva 1-3  strike uri.

3. Ce beneficii va aduce?: Sunt sigur ca va aduce foarte multi playeri noi , cat si cei vechi se vor reapuca  cu drag . 

4. Sectiunea pe care se va implementa: factions

5. Ai resurse pentru ca aceasta propunere sa fie implementata?:

6. Alte comentarii: Sunteti si voi constienti ca numarul playerilor de pe factions a scazut drastic si daca nu luati masuri se va agrava din ce in ce mai mult.  Erau  multi playeri atunci cand era pvp  , acum este doar farm pe sectiune , boring.

Propunerea aceasta merita sa fie pusa in aplicare macar un wipe , trebuie sa veniti si voi cu ceva nou  si frumos pentru jucatori.

Editat de D4R1U5
  • Îmi place 1
  • Nu îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:contra:ne vor lua copii din rivenge in top ca joaca cu gost claint!!!!

• Îmi place 2
  • Amuzant 1

Partajează acest post

Link spre post

:pro: imi place propunerea, doar ca 1pct un kill se poate abuza foarte mult.

Partajează acest post

Link spre post

:pro: are trbuii scoase spawnere si sa fie doar cele vanila

Partajează acest post

Link spre post

Salut!

Am observat: "sa se schimbe factions-ul intr-unul mai bun" 

Tin sa te corectez putin din cauza ca ceea ce ai scris tu acolo este strict dupa preferinta ta. Eu merg pe ideea ca factions-ul este o sectiune foarte bine construita si foarte jucata asa cum este.

In acest moment nu pot trata propunerea ta ca fiind una acceptabila deoarece ce ai scris tu acolo este foarte dificil de implicat si necesita foarte mult timp pentru ca nu este doar o singura chestie ci este un sir intreg de "update-uri" deci raspunsul meu este:

:contra:

Succes

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...