Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Sarah

[Cerere] Helper - Sarah

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Prenumele: Sarah
2. Vârsta actuală: 16
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare: 5/10
4. O descriere despre dumneavoastră: Ma numesc Stefania, insa porecla mea este Sarah, am 16 ani si locuiesc in Calafat. Am o inaltime de 1,64m si am ochii de o culoare albastru-verzui. Sunt o persoana cu simtul umorului, de treaba, foarte modesta si respectuoasa. Sunt genul de om care e serios doar atunci cand este nevoie... Pot spune ca sunt o persoana de incredere, va puteti baza pe mine in orice moment, voi ajuta cu foarte mare placere, sunt de asemenea o persoana foarte prietenoasa si comucativa, careia ii place sa isi faca prieteni noi. Imi place cand un lucru este bine facut si niciodata nu ma las pana nu este terminat cu bine, iubesc munca in echipa si colaborarea.

De ce dorești să te alături echipei noastre?: Deoarece eu cred ca pot aduce un plus echipei staff prin activitatea adusă pe forum 

Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea?: Schimbări mari nu prea cred, însă știu că o scădere drastică a post hunt-ului și al persoanelor ce încalcă regulamentul  aș încerca să scad cu siguranță.

Ce te-a atras la comunitatea noastră?: Sunt în această comunitate de mai bine de 6 ani, am copilărit alături de ea și m-a atras faptul că ori de câte ori "cade", aceasta se ridică și rămâne minunată în continuare. Este o comunitate condusă de oameni maturi, care știu ce fac, și asta o face să fie o comunitate exemplu în țară.

Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?: Da

Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament: Seriozitate,  sinceritate si devotament (desigur), imi place sa ma implic foarte mult  si imi place sa lucrez in echipa.

Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? : Parerea mea e ca oamenii din staff-ul actual sunt foarte maturi si seriosi si isi fac treaba cum trebuie.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:pro: 

Bafta

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru cererea facută. Vă informăm că aceasta a fost acceptată! Bine ați (re)venit în echipa noastră!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...