Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Ryuk

Reclamatie NEVRAX

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

1. Nickname-ul tău: xRyuk_

2. Nickname-ul celui reclamat: NEVRAX

3. Sectiunea pe care a abuzat: Survival

4. Motivul pentru care îl reclami: Warn prostesc. El ma tot provoca fara sa l bag in seama si fara sa discut in /dc cu el, facandu-ma sclav si jignindu-ma aiurea. Stiu ca am mai fost in pericol de 1/3 tot din acelasi motiv ca provocasem pe cineva asa ca vreau sa fie sanctionat, avand in vedere ca a inceput sa arunce cu jigniri ieftine fara ca macar sa-l bag in seama pe /dc. Sa nu uitam de sanctiune

5. Dovada: 

2021-02-18_21_54_54_-_Copy.thumb.png.ada93b951d7dd9d6c1bee64df236cf34.png

2021-02-18_21_54.56_-_Copy.thumb.png.531a89153629b6dce5f84e9a0107eef5.png

2021-02-18_21_54.57_-_Copy.thumb.png.9ca1813c5c12f70e64869f4660adf5aa.png

6. Comentarii adiționale: In primul ss se poate observa cum tot incearca sa-mi atraga atentia, atat mie cat si prietenilor mei cu jigniri ieftine.

In al 2-lea ss, evident ca i-am raspuns

In al 3-lea ss primesc mute pentru "TOXIC" + ca mai erau si membrii staff on, care puteau sa ia atitudine atunci, el hotarand sa ma sanctioneze prostesc. N am zis ez, l, l2p etc, nu am ras de skill-urile lui de pvp sau ceva, doar i am raspuns la jignirea aia si s-a ajuns aici.

Sa nu uitam cum ne-a zis sa o sugem in /dc pe litere :))

2021-02-18_21_49_24.png.9a5b4b04139699a500a85b1988cddc7c.png

E exact cum as insulta pe cineva pe chat, special ca sa incepe sa ma injure si sa ii dau mute pentru ca na, sunt donator, sunt smecher.

P.S. Am aceste SS uri de la manelist, deoarece am fost dat afara odata cu warn-ul ala.

Editat de Ryuk
  • Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unknown.png  cearta a inceput de la el , eu am fost sanctionat , cred ca e corect sa fim sanctionati amandoi .

Editat de Nevrax tdg
am adaugat un citat

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Amandoi?? te auzi ce zici? eu nu mi am folosit comenzile de moderare pe tine in primul rand, in al doilea rand tu m-ai provocat. De ce nu pui ss si cu asta??? In al treilea rand, tot tu inteligentule m-ai injurat de mama cand ai venit cu contul ImNotNEVRAX ca in dovada de mai jos.

image.thumb.png.45229e8529eb1930f918b66a6677259c.png

So yeah :)) tot tu ma provoci si tot tu esti victima

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

image.png.d381b848ff78d97cfee7cdcab5a8e37d.pngeram cu ryuk si capota si ai venit repede sa l injuri tu pe Ryuk, efectiv nici nu isi doarea sa te bage in seama, dar ai continuat si pe dc doar ca sa l provoci sa ii dai si tu mute, ca mna esti donator ai drepturi.

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru reclamație. Vă informăm că jucătorul a fost sancționat conform regulamentului.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...