Sari la conținut
  • Înregistrare
Paul Florin

Aplicație Helper - [AICI PUNEȚI SECȚIUNILE]

Postări Recomandate

1. Cum te numești?: Florin

2. Nume în joc (nickname): RONALDINIO047

3. Vârstă: 14 ANI

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul): Ronaldo988 cood 4205

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: activitate si sa ajut stafful plus jucatori
6. Enumeră 3 calități pe care le ai: sunt glumet,bun si nu fac mistouri

7. De ce să te alegem pe tine? Pai am avut un gra flyer acum doi ani si sunt vechi si as vrea sa intru in staff

8. Care este rolul principal al unui Helper? Rolul principal al unui helper este sa urmareasca ce se intampla pe ace factiune daca se intampla ceva rau pedeapsa
9. Pe ce secțiuni ești vrei să primești acest grad?(maxim 3): Skyblock
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?: Uneori da uneori nu 
11. Ai citit regulamentul?: Desigur

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Ma numesc Florin si am 14 ani                                                                              (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment):

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: prima oara mute jignire apoi ban pentru hack apoi spam avoid sau spam si ultima oara anunt pe discord ca este un bug pe anumita sectiune si am nevoie de un operator

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). prima oara ii fac acelui membru sa nu mai ai va aceea pedeapsa apoi trimit pe discord ca este un baiat pe nume cu tare care a facut o pedeapsa gresita si a postului de jucator anunt  pe discord ca anumitul baiat a facut o greseala                                      16. Comentarii adiționale/ Daca putem lua helper putem daca nu asta este va pup chiar daca nu il iau 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

- Nu îndeplinești condițiile 

- La punctul 11 se raspunde cu "Mc-Ro" + se vede ca nu ai citit regulamentul pentru ca altfel stiai ca asa trebuia scris. 

- Punctul 13 lipsește

- Nu ai suficientă activitate, te cerți cu playeri si nu ajuți. 

Partajează acest post

Link spre post

Nu imi place cererea facuta

Ai facut tpa+kill 

Nu esti activ

Te-am vazut ca te-ai certat cu nistr jucatorii 

Partajează acest post

Link spre post

Nu ajuti jucatorii.
Esti foarte inactiv.

Nu ai un istoric foarte curat.
Cerere facuta in graba.

Partajează acest post

Link spre post

1. Nu te-am vazut ca ajuti pe cineva.

2. Intri doar asa la vrajeala pe sectiune.

3. Cererea facuta la misto sa vezi daca iei sau nu Helper.

Partajează acest post

Link spre post

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumim pentru cererea făcută. Din păcate nu îndepliniți condițiile impuse de către echipa administrativă, prin urmare, cererea dumneavoastră a fost respinsă!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...