Sari la conținut
  • Creează nou...

Postări Recomandate

1. Prenumele tău:Denis Poclid, in game name : djsnak3

2. Vârsta:19

3. Ce hobby-uri ai?:Imi plac armele de foc, imi place sa le dezasamblez, curat, ung etc, pe langa imi mai plac si masinile, imi plac noptile cand am ceva de schimbat la a mea.

4. Ce filme / seriale îți plac?:The Punisher, Prison Break, Casa de Papel,Blacklist, Lunetistul

5. Ce te-a determinat să te alături echipei Hawks-România.Ro?:Din cate am vazut comunitatea e recent infiintata, incerc sa ajut cu ceea ce pot.

6. De cât timp ești în staff?:O luna staff survival, 2 saptamani moderator forum

7. Ce intenții ai / cu ce ai vrea să ajuți comunitatea?:Imi place sa stau pe forum destul de mult, e un loc linistit pentru a inceia o seara de stat acasa, ascultand muzica, daca tot pot face ceva placut si in acelasi timp util o sa o fac cu placere.

8. Mai spune-ne câte ceva despre tine:

Sunt un jucator de minecraft si CS:GO, student la Academia Fortelor Terestre,  timpul liber mi l petrec facand sport, iar in momentele in care sunt acasa imi place sa ma joc. Sunt comunicativ si respect regulamentul .

Am detinut in trecut grade in minecraft dar am avut o pauza din cauza studiilor, acum din fericire, pot sa ma reapuc si sa ajut totodata cu cunostiintele acumulate in toti acesti ani, 2015-2020(prezent).

Sunt o fire comunicativa si imi place sa ajut, sunt in acelasi timp familiarizat cu regulamentele, imi place sa le citesc ocazional pentru posibile schimbari.

*poze in profil*

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acest topic este destul de vechi. Te rugăm să iei în considerare că orice comment nou asupra acestui topic îl poate aduce la reînviere.

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.