Sari la conținut
  • Creează nou...

Postări Recomandate

1. Prenumele:Alexandra
2. Vârsta actuală:16
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare:Cunoștinte medii in ambele domenii,pot spune ca am o anumita experienta ,fiind in staff acum 2 ani
4. O descriere despre dumneavoastră:Salut!Ma numesc Simioana Alexandra,am 16 ani si sunt din Craiova.Sunt o fata mica de inaltime dar atletica,imi place mult sportul,mancarea,gaming-ul.Sunt in clasa a XI-a,sunt o fire competitiva care nu se da batuta niciodata.

• De ce dorești să te alături echipei noastre?Consider ca petrec destul timp pe forum.Sunt destul de activa si am sa ma dedic serverului si comunitatii sa crestem picatura cu picatura

• Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea?Schimbari majore nu cred ,insa stiu sigur ca o scadere drastica a post hunt-ului si a persoanelorce incalca regulamentuls-ar numara printre ele

• Ce te-a atras la comunitatea noastră?Am fost membra in comunitate acum 2 ani cu postul de Helper si stiu fiecare lucru rau sau bun care s-au intamplat .Aceasta este o comunitate puternica si foarte amabila ,condusa de oameni maturi care stiu ce fac

• Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?Desigur.

• Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament.Sunt o persoana implicate care se baga in orice respect regulile dar uneori mai fac si mici greseli.Ma voi straduii sa fiu foarte devotata in tot ceea ce fac

• Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? Sunt omeni maturi care mentin comunitatea in top,oameni hotarati,devotati.Aceasta comunitate face tot posibilul pentru a fi bine tot ce faceti faceti cu devotare.Oamneni cu potential major in acest domeniu

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Administrator

Pe lângă că nu respecţi condiţiile impuse de către noi, în mare parte cererea este un copy&paste după cea a lui Cristian.

:respins:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.