Sari la conținut

Postări Recomandate

1. Prenumele: Eduard
2. Vârsta actuală:14
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare:Este una nu foarte buna si nici foarte proasta adica am lucrat si pe alte servere dar nu aveau foarte multe comenzi. 
4. O descriere despre dumneavoastră:Ma cheama Edy, am 14 ani sunt din Chitila si vrea sa ajut aceasta comunitate. 

• De ce dorești să te alături echipei noastre? Eu as dori sa ma alatur echipei dumneavoastre ca sa pot creste comunitatea dumneavoastra. 

• Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea? Sa imbunatatesc sistemele de pe server-ul de Minecraft. 

• Ce te-a atras la comunitatea noastră?Pe mine m-a atras faptul ca am intrat pe server-ul de minecraft si am vazut foarte multe minigame-uri prin care te poti distra. 

• Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?Da, desigur. 

• Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament. Eu nu ma caracterize din punctul meu de vedere o persoana foarte sincera dar cand vine vorba despre sinceritate, ei bine ma clasez printre cei mai buni iar calitatile mele este ca stiu sa joc fotbal si baschet, am practicat baschet 2 ani iar fotbal 3 ani. 

• Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? Parerea mea este ca este destul de capabil de a face multe in sensul de a schimba comunitatea intr-una foarte buna. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...