Sari la conținut

Postări Recomandate

1. Prenumele:Valentin
2. Vârsta actuală:14 ani
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare:Creativitate mare ..!
4. O descriere despre dumneavoastră:Am 14 ani , Ma numesc Tache Valentin si as vrea sa devin MODERATOR !

• De ce dorești să te alături echipei noastre? : Eu doresc sa ma alatur echipei voastre deoarece imi place foarte mult serverul ! ,stafful si cum este facut !

• Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea? : Sincer inca nu am o schimbare care trebuie facuta ! Totul este perfect

• Ce te-a atras la comunitatea noastră? : M-a atras in primul rand seriozitatea staffului si decorul facut pentru server 

• Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane? : Da ,Sunt !

• Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament. : Sunt foarte creativ,am bun simt, si ajut oameni multi,vorbesc frumos cu ei, respect reguliile !

• Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? : Stafful actual este impecabil ! Foarte de treaba ,au grija de playeri , te ajuta ! Acest lucru as vrea sa fac si eu !

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Hateee a închis acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...