Sari la conținut

Simona Halep, încântată de reluarea pregătirii cu Darren Cahill: "La asta sunt convinsă că o să mă ajute"

Postări Recomandate

1. Titlul știrii: Simona Halep, încântată de reluarea pregătirii cu Darren Cahill: "La asta sunt convinsă că o să mă ajute"
2. Conținutul acesteia: Pentru Simona Halep, Darren Cahill reprezintă un adevărat talisman. Antrenorul australian a fost prezent în tribune la turneul de la Roma, primul pe care românca îl joacă după o lună."E un sentiment plăcut să îl am din nou în echipă, a venit cu un aer proaspăt, a venit cu felul lui relaxat din nou și pur și simplu a fost un moment plăcut să ne întâlnim și să intrăm pe teren să ne antrenăm. Sunt convinsă că o să mă ajute să mă relaxez și mai mult, pentru că nu a fost o perioadă ușoară. A fost o foarte mare pauză, iar când vii înapoi, nu poți să-ți găsești ritmul foarte bine. Dar încet încet, de la meci la meci, sper să fie și mai bine", a spus Simona Halep în exclusivitate pentru Digi Sport.
3. Sursa: https://www.digisport.ro/tenis/simona-halep-incantata-de-reluarea-pregatirii-cu-darren-cahill-la-asta-sunt-convinsa-ca-o-sa-ma-ajute-909220

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...