Sari la conținut

Aplicație Helper - [skypvp]

Postări Recomandate

1. Cum te numești?:Andrei

2. Nume în joc (nickname):andrei19hz

3. Vârstă:15

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Gigel#1234, unde Gigel este numele, iar #1234 este ID-ul): andreiNX#5581

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: un membru activ,respectuos si educat.
6. Enumeră 3 calități pe care le ai: Sinceritatea, sensibilitatea si seriozitatea

7. De ce să te alegem pe tine?: sunt activ

8. Care este rolul principal al unui Helper?sa aibe grija de disciplina sectiunii
9. Pe ce secțiuni vrei să primești acest grad?(maxim 3):skypvp,factions
10. Ai întâmpinat probleme cu membrii personalului?:nu
11. Ai citit regulamentul?:Da, am citit cu certitudine regulamentul server-ului Play.Minecraft-Romania.Ro.

12. Descrie-te în minim 25 cuvinte:Numele meu este Andrei, locuiesc in Galati si am frumoasa varsta de 15 ani. In timpul liber imi petrec timpul jucandu-ma pe PC,invatand si la pescuit

13. (SCENARIU) Să spunem că ești pe server și un om înjură în chat, altul îți dă mesaj privat cum că în joc este un codat, altul spamează chat-ul, iar un alt jucător îți spune să chemi un Operator pentru a rezolva un bug. Cum reacționezi (toate cele de mai dinainte se întâmplă în același moment): Prima dată voi sancționa persoana care spamează pentru că aceasta umple chat-ul. Apoi, ii voi acorda sancțiunea persoanei care nu are un limbaj adecvat. In continuare, voi filma codatul pentru a-i face o reclamație. In ultimă faza, voi cere persoanei cate mi-a spus de acel bug, să-l reproducă pentru a-l putea filma si trimite unui operator, până nu se abuzează de acesta.

14. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:Acest subiect este confidential si nu am voie sa spun

15. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează).Ca jucator, îi atrag atenția că a gresit, daca nu-si schimba atitudinea îi fac o reclamatie pe forum. Ca Helper, la fel îi atrag atentia si-l ajut sa-si repare greseala sau fac o reclamatie.
16. Comentarii adiționale:-

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toxic

Scenari cam greșite 

Nu te-am prea văzut activ

Nu ajuți. 

De la mine ai :contra:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...