Sari la conținut
Adina

[Portofoliu]Adina

Postări Recomandate

Scade opacitatea textului secundar sau considera-l unul principal.

La primul avatar e cam prea mult exposure, la al doilea puteai sa adaugi niste brush-uri pe acele linii si sa setezi fill-ul textului la 0, la al patrulea puteai pune un alt font si puteai sa adaugi niste brush-uri.

La bannere puteai sa pozitionezi textele secundare unul sub altul si sa le faci mai mici, la fel cu iconitele. Mai diversifica textul sau lasa-l simplu.

La semnatura puteai pozitiona "anticheat oficial" un pic mai jos.

kw 😉 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ele asa sunt "bune" dar cam se repeta le faci pe toate aproximativ la fel.Incearca sa inveti si alt stil ,daca ai face asta nota 200 din partea mea.

Partajează acest post

Link spre post

Nimic prea special, încearcă sa te joci mai mult cu efectele/filter gallery. Textul de pe avatare și bannere nu se potrivește, deci mai lucrează la el si mai schimba fonturile. La bannere încearcă mai mereu sa pui o sursa de lumina ca sa iasă caracterul/textul in evidență. 

#kw si aștept următorul up. 

Partajează acest post

Link spre post

Incearca sa mai schimbi fontul , la majoritatea lucrarilor e acelasi font. Mai ai de lucrat la font.

Editat de CrysADV
  • Îmi place 1
  • Ador 1

Partajează acest post

Link spre post

inveti repede / evoluezi , e de apreciat , 

Citat

v1.png

asta e cea mai naspa lucrare din toate , mai bn puneai text mic + overlay deasupra capului acestei fetiscane ,

hai sis , stii ca te sustin 💪

Editat de Blacky

Partajează acest post

Link spre post

Lucrarile sunt decente, se vede ca ai mai evoluat putin. Momentan mai lucreaza pe text, pentru ca nu arata chiar bine la toate lucrarile si nu stiu daca a fost greseala sau asa ai vrut sa fie ,dar liniile astea 3Xkm1Uh.pngnu prea au ce cauta acolo.

#kw

Partajează acest post

Link spre post
Acum 20 ore, Koryui a spus:

Lucrarile sunt decente, se vede ca ai mai evoluat putin. Momentan mai lucreaza pe text, pentru ca nu arata chiar bine la toate lucrarile si nu stiu daca a fost greseala sau asa ai vrut sa fie ,dar liniile astea 3Xkm1Uh.pngnu prea au ce cauta acolo.

#kw   

Asa era stock-ul,abia acum am observat si eu liniile alea.Merci de sfat.

tumblr_pwf6abZVFr1yu6l2do1_640.jpg

Editat de Adina

Partajează acest post

Link spre post

Nu sunt cele mai uimitoare lucrari ale tale, dar ai evoluat cat de cat de atunci de cand ai venit pe mc-ro. Sincer nu toate lucrarile tale imi plac, mai ales acela cu Adina, unde e textul ala asa mare, si da foarte prost. Blurul este unul chiar ok pe lucrarile de mai jos, si sincer cred ca lucrarile de mai jos sunt cele mai bune ale tale, cu toate ca pe text puteai sa pui niste efecte, sau sa il faci putin mai mic. #kw.

Acum 20 ore, Adina a spus:

v3.png

v2.png

Partajează acest post

Link spre post
La 14.09.2019 la 8:31, TudorLGS. a spus:

Nu sunt cele mai uimitoare lucrari ale tale, dar ai evoluat cat de cat de atunci de cand ai venit pe mc-ro. Sincer nu toate lucrarile tale imi plac, mai ales acela cu Adina, unde e textul ala asa mare, si da foarte prost. Blurul este unul chiar ok pe lucrarile de mai jos, si sincer cred ca lucrarile de mai jos sunt cele mai bune ale tale, cu toate ca pe text puteai sa pui niste efecte, sau sa il faci putin mai mic. #kw.

Stiu ca textul e najpa dar nu prea mai aveam idei

Merci de sfat

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...