Sari la conținut
HAWKS-ROMÂNIA.RO
Vizitator Vizitator guest user
Utilizator existent? Autentifică-te  

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
MR. C Ø X

HAWKS STAFF - Un nou început!

Postări Recomandate

Salutare! Odată ajunși în acest topic probabil vă întrebați care este scopul acestuia și de ce este vizibil și deschis tuturor membriilor comunității noastre.

Administrația comunității HAWKS - ROMÂNIA dorește formarea unei echipe pe termen lung care să ofere o mână de ajutor în dezvoltarea comunității, legarea unor noi prietenii cu ceilalți utilizatori sau persoane care fac deja parte din echipa noastră și un mediu plăcut de dezvoltare personală cu sprijin oferit din partea noastră.

Singurele cerințe pe care le avem în momentul de față de la viitoarele aplicații din partea voastră sunt următoarele:

- o activitate decentă pe întreg forumul.

- seriozitate din partea voastră atunci când este cazul.

- devotamentul este un criteriu foarte important deoarece echipa formată dorim să o menținem aproape de noi și să ne oferim un suport reciproc.

- vârsta minimă de 13 ani deoarece dorim să aveți o oarecare experiență, experiență care odată cu împlinirea acestei vârste poate fi dobândită.

În cazul în care doriți să vă alăturați echipei noastre și îndepliniți cerințele de mai sus sunteți rugați să completați modelul de postare atașat mai jos:

Numele dumneavoastră:

Vârsta dumneavoastră:

Experiență în domeniu:
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități:
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?:
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?:

! Toate câmpurile din modelul de postare sunt obligatorii, vă rugăm să le completați cu atenție și cu maximă seriozitate.

! Aici depuneți o cerere pentru un grad pe forum, nicidecum pe un server afiliat în comunitatea noastră.

Mult succes tuturor și vă așteptăm cererile cu drag!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numele dumneavoastră: lawr

Vârsta dumneavoastră: 15

Experiență în domeniu: Destul de mare
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: Moderator, Super Moderator, Manager Server, Helper, etc.
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: Sa fim organizati, sa nu ne "mancam" unii pe altii deoarece doar asa poti ajunge intr-un punct de evoluare.
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?: Respect, umor cu limite, activitate si dedicare.

• Nu îmi place 2
  • Haha 2

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: Ionatan

Vârsta dumneavoastră: 16 ani 

Experiență în domeniu: 9.5/10

Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: am fost helper pe acest forum inainte sa se scoată gradul si să fie introdus gradul de moderator

Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: Lucrul in echipă este, din punctul meu de vedere, cel mai eficient mod de efectuare a celor mai multe probleme/sarcini si legarea de prietenii. 

Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?:  Seriozitate, egalitate și devotament. Mi-ar placea sa vorbim ca de la prieten la prieten si sa avem respect reciproc

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: mihnea

Vârsta dumneavoastră: 18

Experiență în domeniu: destul de mare avand in vedere ca am avut grade de atatea ori pe comunitatea asta inca din 2014
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: admin pe cateva comunitati de ale lui Adi100, moderator, manager etc
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: lucrand in echipa termini treaba mai repede, nu reprezinta nimic pentru mine, e doar un mod de a intalni alti oameni si de a face schimb de experienta
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?: sa n aiba iq-ul egal cu temperatura camerei

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: Andrei

Vârsta dumneavoastră: 18

Experiență în domeniu: da.
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: administrator multi ani aici.
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: ceea ce faceam inainte.
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi? ceea ce faceau si inainte.

Partajează acest post

Link spre post

@Rigged_Walrus - acceptat ca moderator, bine ai venit în echipa noastră!

@zserifan- acceptat ca super moderator, bine ai venit în echipa noastră!

@Frost - acceptat ca administrator, bine ai venit în echipa noastră!

În continuare așteptăm aplicațiile voastre!

• Îmi place 1
  • Ador 1

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: Stefan

Vârsta dumneavoastră: 16, momentan.

Experiență în domeniu: Da, am experienta in domeniu.
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități:  Manager, Moderator, Helper.
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: Lucrul in echipa pentru mine este un grup de oameni receptivi, capabili, nicidecum invidiosi, cu idei diferite si aproape cu aceleasi interese, interesele rezumandu-se la tintirea unei tinte cat mai pe centrul dorintelor.
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?: Activitate, dedicare si maturitate.

• Ador 1
  • Nu îmi place 1
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: Valy

Vârsta dumneavoastră: 17 ani

Experiență în domeniu: dețin experiență in domeniu
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: am deținut de la Helper pana la Admin pe forumul #########.##, si pe inca cateva mai mici
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: sa fim organizați și să lucrăm in echipă 
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?: din partea colegilor imi doresc sa vad activitate si bun simț

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: harm

Vârsta dumneavoastră: 16

Experiență în domeniu: Decenta. Am fost designer de mai multe ori de-alungul timpului pe aceasta comunitate si am strans experienta de moderare.
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: Designer si Manager pe zona de design in general.
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: Ca toti cei care suntem implicati intr-un proiect sa colaboram, sa ne consultam si sa ne ajutam astfel incat sa iasa ce trebuie sa iasa.
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?: Cei ramasi in staff in urma unei serii de retrageri sunt oameni seriosi si mi se pare ca isi fac treaba cum trebuie.

• Îmi place 1
  • Ador 1
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

@hvrmși @valyx au fost acceptați și au primit funcția de moderator.

Bine ați venit în echipa noastră și vă urăm mult succes!

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: Amnox.

Vârsta dumneavoastră: Am frumoasa varsta de 14 ani.

Experiență în domeniu: Expert.
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: Supervisor (MC-RO - Dino14), Mod (MC-RO - zZaNdrei), ModG pe comunitati de samp.
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: Oferirea ajutorului cand unul dintre colegi nu se descurca sau este confuz intr-o situatie.
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?: Prietenie si activitate.

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: BeeGamer

Varsta dumneavoastră: am varsta frumoasa de 14 ani 

Experiență în domeniu: Da

Funcțiile pe care le-ați deținut întrecut pe alte comunități: helper (******)

Ce reprezintă pentru tine lucru în echipă?: Pentru mine lucru în echipă este o unealta de s te împrietenit si a ajuta pe cei în situația dificile si pe cei confuzi

Ce îți doresti sa vezi de la colegi tăi?: De la colegi mei aș dori să văd înțelegere,prietenie și activitate

Partajează acest post

Link spre post

Numele dumneavoastră: Alex sau Madalin

Vârsta dumneavoastră: 22

Experiență în domeniu: Am ceva ceva
Funcțiile pe care le-ați deținut în trecut pe alte comunități: mod,s-mod,administrator,designer,staff 
Ce reprezintă pentru tine lucrul în echipă?: Lucru in echipa trebuie facut pentru ca treaba sa mearga bine. Nimeni niciodata nu a ajuns undeva fara o echipa. Din punctul meu de vedere echipa si dorinta este totul !
Ce îți dorești să vezi din partea colegilor tăi?: Daruinta si implicare 

• Îmi place 1
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.