Sari la conținut

[SECTIUNE] - Propunere

Postări Recomandate

1. Nickname:ShadowMaster_FTW

2. Propunerea ta: Sa se introduca iar accesul la ban la gradele de la vip pana la titan sau macar la gradele mai mari.. legend prime titan iar abuzurile de ban sa se sanctioneze cu remove din prima

3. Ce beneficii va aduce?:Mai multe donatii

4. Sectiunea pe care se va implementa:GLOBAL

5. Ai resurse pentru ca aceasta propunere sa fie implementata?:da

6. Alte comentarii: - 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stafful ar trebui sa se ocupe de jucatori( mute , warn , ban etc ) si donatorii sa aiba mai multe facilitati( kituri , cosmetice etc.)

:contra:

Editat de Flipy
Link spre post

pro.pngAr ajuta la imputinarea celor cu hack , stafful nu poate fi prezent 24/7 on  dar flipy vad ca vrea ca doar stafful sa poata da ban, e ok daca flipy poate fi on 24/7 pe toate sectiunile 🙂

Editat de XJaymunX
Link spre post

:contra: Ideea ar fi fost buna daca nu s-ar fi dat o gramada de grade la event-uri, dar pentru ca sunt foarte multi cu grade obtinute in acest fel, se si abuzeaza foarte mult. Daca plateau pentru grad erau si mai responsabili sa nu-l piarda.

• Îmi place 1
Link spre post

Daca donatorii cu vip + vor primii acces la ban se va abuza extrem de mult de aceasta comanda si playerii care nu stiu sa foloseasca forumul vor trebuii sa astepte de exemplu 14 zile (daca au fost banati pentru hack) degeaba..deci raspunsul meu este: :contra: 

Editat de Alinul
Link spre post

:pro:ar fii un mod mai ok ca donatorii sa se ocupe de codati, dar sa se dea acces doar de la Legend in Sus, ( Legend, Prime si Titan )

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...