Sari la conținut

Postări Recomandate

1) Nickname-ul tau: Denis_Mr

2) Nickname-ul celui care ți-a dat ban:DadoLp

3) Motivul pentru care ai fost banat: Hack ma hack

4) Screenshot cu mesajul care apare cand incerci sa intri (Obligatoriu cu F3 ON): jos

5) De ce crezi ca ar trebui sa primești unban?: Pentru ca nu se doreste sa mi ia prietenul ban  pentru nimic. 

6) Comentarii adiționale: 

(pun singur dovada lui ca sa pot explica). Bun deci incepand foarte frumos, pe aceasta filmare se vede clar ca  jucatorul denis_mr sta in aer in timp ce sta si da in acei endermani. Putem observa acest lucru mai ales la final si la secunda 10. Pe o filmare de 20 de secunde prin care se observa ca da foarte incet deoarece are putine fps si tu ii dai ban @DadoLP pentru ca tu esti opsedat de f top si mori sa ne banezi pe noi precum am fost si eu banat si am stat 12h cu ban pentru ca era foarte "greu " sa raspunda cnv. Sper ca m am facut inteles ca el statea in aer si cu sh 5 poate da 1 hit deoarece se pune criticala. Multumesc!!! 

received_305637887244239-1.jpeg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Practic acesti baieti vor sa ti zica ca acel baiat Denis_Mr era cu fly ul si putea sa dea un hit  la endermani deoarece cand esti cu fly ul poti da criticala automat la orice animal  sau monstru sau chiar un jucator tu cred ca ai inteles gresit cand te ai uitat pe propria ta dovada poate ai crezut ca el sta jos si da in acei endermani nu se vedea deoarece erau prea multi endermani

Am incercat sa ti explic pe scurt tot ce ai inteles gresit din aceea dovada a ta 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...