Sari la conținut

Concurs Lunar - Luna Mai -> Iunie

Postări Recomandate

• Manager
Postat (editat)

hawksCON.png

Dragi utilizatori ai forumului HAWKS-ROMÂNIA,

organizez un concurs cu DOUA GRADE VIP pe forum timp de 30 zile. Țin să menționez că acesta va fi cumpărat din magazinul forumului cu punctele mele personale. Hai să începem:

Pentru a vă înscrie în concurs trebuie să completați următorul model de postare, în caz contrar, nu veți putea fi luați în considerare pentru câștigarea premiului în cazul în care ajungeți să fiți desemnați drept câștigători. 

hawksMODE.png

1. Prenumele dumneavoastră:

2. Vârsta dumneavoastră:

3. Ce vă place la comunitatea noastră?

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă:

5. ID Discord:

6. Un număr random de la 1 la 1500:

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: 

hawksINF.png

!!! Țin să va anunț că veți fi contactat(ă) pe discord și printr-un PM pe forum. Dacă nu răspundeți in decursul a 24 ore va fi ales alt câștigător. Nu ne asumăm vina pentru ID-uri de discord greșite. !!!

Înscrierile se vor închide luni, 01.06.2020 la ora 23:59, urmând ca, câștigătorul să fie extras pe data de 02.06.2020 între orele 00:00 - 23:59, prin intermediului site-ului random.org.

Bafta!

Editat de 𝓓𝓪𝓿!𝓭
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Dav!d a schimat titlul în Concurs - Luna Mai->Iunie
Postat (editat)

1. Prenumele dumneavoastră: Dragos

2. Vârsta dumneavoastră: 14

3. Ce vă place la comunitatea noastră? oamenii prietenoși si dornici de ajutor

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 9, din cauza unor persoane ce nu ar trebui sa existe pe aici din cauza toxicitatii

5. ID Discord: darth#1572

6. Un număr random de la 1 la 1500: 669

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: sa ne putem alege noi fundalul pe forum, acesta putand fi o poza din galerie sau luata de oriunde, sau chiar un gif

Editat de darth
  • Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră:Gabriel

2. Vârsta dumneavoastră:15 -> 16

3. Ce vă place la comunitatea noastră? Administratia, membrii si activitatea.

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 9

5. ID Discord: Gabriel.#4159

6. Un număr random de la 1 la 1500: 420

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA:  Sa ne configuram noi tema.

• Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: Dragos

2. Vârsta dumneavoastră: 15 ani

3. Ce vă place la comunitatea noastră? TOTUL <3 mai ales staff-ul.

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 10, am dat nota 10 deoarece este perfect.

5. ID Discord: Happyman#7981

6. Un număr random de la 1 la 1500:  69

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA:  Imi pare rau, dar nu am.

• Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: Razvan

2. Vârsta dumneavoastră: 15

3. Ce vă place la comunitatea noastră? Tot

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 9.9 staff-ul mai face mici greseli dar aia este, pana la urma suntem oameni

5. ID Discord: RazvanPvP#9819

6. Un număr random de la 1 la 1500: 6

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA:  sa putem sa ne punem melodia sub poza atunci cand postam topicul( reclamatii cereri etc ) 

• Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: Ironim

2. Vârsta dumneavoastră: 15 

3. Ce vă place la comunitatea noastră? Activitatea.

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 8 ( e foarte placut la ochi si arata bine).

5. ID Discord: iR0nim#8213

6. Un număr random de la 1 la 1500: 420

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: Custom notifications.

• Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: George

2. Vârsta dumneavoastră: 14

3. Ce vă place la comunitatea noastră? Membrii, in general persoanele care populeaza aceasta comunitate.

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 10

5. ID Discord: qRadius17#1657

6. Un număr random de la 1 la 1500: 378

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: Sa se pastreze cel putin la fel de bine cum este acum 😋

• Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: Valentin

2. Vârsta dumneavoastră: 17 ani

3. Ce vă place la comunitatea noastră?: Staff-ul incat si membrii

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: dupa parerea mea comunitatea merita nota 9/10, iar tema cea noua 7/10

5. ID Discord: valyx#7986

6. Un număr random de la 1 la 1500: 777

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: Sa se adauge rank-uri noi pentru membri, de ex cand atingi pragul de 300 de Posturi sa primesti un rank de ex : Membru +

• Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: Gabriel

2. Vârsta dumneavoastră: 16 anisori

3. Ce vă place la comunitatea noastră? nivelul de inteligenta al unor persoane

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 7, in ultimele zile am vazut ca se tot schimba culorile si nu imi plac astea din momentu de fata

5. ID Discord: gabrielul#1234

6. Un număr random de la 1 la 1500: 720

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: moderatorii sa nu mai manance tot forumul

• Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră: Adrian.

2. Vârsta dumneavoastră: 14 ani.

3. Ce vă place la comunitatea noastră? Absolut tot, imi place staff-ul, membrii, activitatea, dar mai ales, imi place caracterul din aceasta comunitate.

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: Sincer, 9/10, pentru ca  sunt si membri staff, care nu sunt char  *prietenosi* dar in rest este ok, si se emite o energie pozitiva din partea voastra.

5. ID Discord: Hit#9835

6. Un număr random de la 1 la 1500:  99.

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: Sincer, nu am idee, but, keep  going.

• Îmi place 1
Link spre post
Postat (editat)

1. Prenumele dumneavoastră:Alexandru

2. Vârsta dumneavoastră:12

3. Ce vă place la comunitatea noastră?Tot:)E o comunitate bine pusa la punct

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă:10,sunt nou pe forum...oricum nu stiu asa multe 

5. ID Discord:BloDog#7822

6. Un număr random de la 1 la 1500:1111

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: Sa se adauge grade dupa vechimea persoanelor pe forum

Editat de BloDog
Raspunsul intrebarii nr. 7 a fost gresit
  • Îmi place 1
Link spre post
Postat (editat)

1. Prenumele dumneavoastră: David Nickolas

2. Vârsta dumneavoastră: 18

3. Ce vă place la comunitatea noastră?: Imi plac membrii comunitatii, staff-ul si activitatile.

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă: 10, este mult mai faina decat cea de data trecuta, mi se parea basic idk.

5. ID Discord: David Nickolas#5972

6. Un număr random de la 1 la 1500: 179

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: Sa se bage mai multe jocuri precum Fortnite sau o sectiune pentru toate jocurile rpg ( ex: The Witcher 3, Odyssey )

Editat de MATTZQUETA
  • Îmi place 1
Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră:Andrei

2. Vârsta dumneavoastră:14

3. Ce vă place la comunitatea noastră?totul

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă:9

5. ID Discord:Taka_Yoko#3668

6. Un număr random de la 1 la 1500:3

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: scuze, dar n am

Link spre post

1. Prenumele dumneavoastră:Razvan

2. Vârsta dumneavoastră:14

3. Ce vă place la comunitatea noastră?Ca este un staff capabil dea realiza un obiect bine pus la punct!.

4. Un feedback oferit comunității respectiv noii teme a forumului printr-o notă de la 1 la 10, argumentând această notă:Nota 10 deoarece este un forum frumos,bine aranjat,multe chestii care multe comunitati nu le detin pe forum!:

5. ID Discord: Răzvan#2538

6. Un număr random de la 1 la 1500:753

7. O sugesite pentru forum-ul HAWKS-ROMÂNIA: Este totul perfect cum e!.

Link spre post
  • Dav!d a închis acest topic
  • andykn a schimat titlul în Concurs Lunar - Luna Mai -> Iunie
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...