Sari la conținut
Vizitator Vizitator guest user
Utilizator existent? Autentifică-te  

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
Ryuk

[Global] - Propunere

Postări Recomandate

Postat (editat)

1. Nickname: xRyuk_

2. Propunerea ta: Pai, sa se scoata anti-swear ul ala pentru ca e useless

3. Ce beneficii va aduce?: Deci hai sa va explic, este atat de prost configurat incat daca scriu "anal" cenzureaza iar daca scriu "cur" ma lasa :)))) + daca scriu cuvinte ce contin organe genitale in componenta sau cuvintele interzise se cenzureaza random "cANALizare", "maniPULAre", "furCOAIE" si alte cuvinte uzuale de genu'. Si pe langa asta se cenzureaza si-n msg-uri unde se presupune ca e un mediu mai liber de a comunica cu alti jucatori. Daca nu ma credeti, va las si ss-uri mai jos unde testez asta cu toate cuvintele de mai sus. + Ca este extrem de enervant pentru jucatori si avem staff daca vrem sa "scapam" de aceste cuvinte interzise... c'mon... daca era anti-spam si anti-prelungire intelegeam dar asa nu-i vad sensul. Si in acest plugin aparent poti folosi acele cuvinte interzise foarte usor daca le scrii cu CAPS, deci e cam degeaba tot plugin ul...

4. Sectiunea pe care se va implementa: Global, am precizat iar pentru ca cel mai probabil e in bungee plugin ul

5. Ai resurse pentru ca aceasta propunere sa fie implementata?: Managerii presupun

6. Alte comentarii: Va multumesc pentru atentia acordata propunerii. O zi buna!
image.png.4842be2a1fb33cc2a7b656a69443df03.pngimage.png.9bb2d9c594865009c6a0fad51cff4c81.png

Editat de xRyuk_
  • Îmi place 1
  • Ador 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:pro: Mare dreptate ai... mi se pare foarte aiurea.

Citat

daca era anti-spam si anti-prelungire intelegeam

exact..

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

:pro:1 Aproape ca este adaugat aiurea, playerii au gasit dej moduri e a ,,pacali'' acest anti-swear exemplu: Cur etc.

2. Incerci sa ii explici unui player ceva si te trezesti ca jumatate din cuvant este *STERS* : Analizand ->> *Sters*izand

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, xRyuk_ a spus:

:pro:MI se pare ceva stupid, macar sa se configureze in plugin si sa te lase sa scrii cuvintele uzuale care contin acele grupuri de litere.

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

:pro:

De foarte multe ori greseste.. am vazut ca uneori nu cenzureaza nici macar injuraturile basic.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Intr-adevar. Mi-se pare o tampenie intr-o anumita masura. Ii inteleg scopul dar e prea exagerat.

Chiar daca sustin pluginuri pentru a preveni abuzuri comune. Hai noroc 🍹.

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

Este deja destul de enervant cat spameaza playerii in chat cu *STERS* din cauza ca injura si nu avem ce le face + cenzureaza si cuvantul "Automată" ceea ce e banal

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

Anti swear-ul va ramane, problema a fost ca acesta nu a fost configurat. Ne cerem scuze pentru inconvenienta asta si urmeaza ca in urmatoarele zile sa existe un anti swear functional.

:inchis:

• Ador 1

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.