Sari la conținut
Vizitator Vizitator guest user
Utilizator existent? Autentifică-te  

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
Ryuk

[CREATIVE] - Propunere

Postări Recomandate

Postat (editat)

1. Nickname: xRyuk_

2. Propunerea ta: Sa se faca o sanctiune speciala pentru cei ce fac actiuni deranjante altor jucatori in spawn cum ar fii: aruncarea cu bulgari, cu oua, bannere cu organe genitale pe cap si enervat jucatorii, persoane care vin cu skin-uri de oameni goi si fac chestii ca-n ss-ul de mai jos *important* si multe altele..

3. Ce beneficii va aduce?: Pai noi, jucatorii cat si staff-ul suntem foarte enervati si stresati de astfel de "personaje" cum e acest Molua din ss-ul de mai jos care vine cu skin de fata goala si streseaza toti jucatorii si altii cu bulgari/oua etc..

4. Sectiunea pe care se va implementa: Creative 

5. Ai resurse pentru ca aceasta propunere sa fie implementata?: Reda, Andu.. idk

6. Alte comentarii: Macar sa se adauge regula sa nu mai aiba voie jucatorii cu skin uri nud si dezactivarea bulgarilor in spawn si cam atat am avut de spus, va multumesc pentru atentia acordata propunerii, pup!

image.thumb.png.98c6318abe5e21c6c708ef43674eff17.png

Editat de xRyuk_
  • Îmi place 1
  • Ador 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:contra: Sunt destule reguli care nu-si au rostul, nu cred ca mai e nevoie de asta. Daca vine cineva pe plotul tau ii poti da kick, nu cred ca stai doar in spawn tot timpul :classic_angry:

Partajează acest post

Link spre post

Partajează acest post

Link spre post

@Emiruscuze ca te contrazic, dar am facut propunerea asta si pentru alti jucatori, nu numai pentru mine avand in vedere ca ne streseaza pe TOTI... Si pana la urma e dreptu' meu sa stau unde vreau si nu e prea ok sa vina un prunc de genu' si sa iti toace neuronii

• Îmi place 1
  • Ador 1

Partajează acest post

Link spre post

:contra:

Nu are nici o folosință, mai mult considerând ca este un abuz sanctionarea pentru asa ceva. Lel

Partajează acest post

Link spre post

:contra:

Cei cu bulgării şi ouăle chiar sunt deranjanți, dar se poate adăuga un flag pentru asta. Pentru cei cu bannere şi skin-uri obscene merge un jail 30min, dar ban în niciun caz.

Partajează acest post

Link spre post

:pro:

La 25.05.2020 la 20:49, xRyuk_ a spus:

Macar sa se adauge regula sa nu mai aiba voie jucatorii cu skin uri nud

Partajează acest post

Link spre post
Acest topic este destul de vechi. Te rugăm să iei în considerare că orice comment nou asupra acestui topic îl poate aduce la reînviere.

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.