Sari la conținut

CREATIVE 1.15.2 UPDATES

Postări Recomandate

UPDATES

Dupa cum ati vazut si din titlu, Creative 1.12.2 s-a transformat in 1.15.2 dar inca se poate intra cu versiuni de la 1.8+ doar ca nu o sa vedeti toate blocurile cum trebuie. Totusi acest wipe va este adus  de catre domnul HeadBuilder YoungKinq_ care a facut spawn-ul si cu road-ul pentru sectiune, de catre domnul Operator zAnDu_ care a facut bazele sectiunii adica aceasta trecere de la 1.12.2 la 1.15.2 si de catre mine care am adus tot ce o sa spun mai jos

TITLURI V2

Acum meniul de titluri are peste 100 de titluri si este organizat pe categorii, fiecare categorie avand minim 5 titluri iar la categoria de Titluri Random sunt majoritatea titlurilor de wipe-ul trecut

GIF

GIF

Si ca tot am adaugat atatea titluri, am adaugat si 2 metode noi de ati pune titlul, amandoua fiind Rainbow dar avand stiluri diferite, daca apasati click-stanga o sa va puna titlul 

GIF

iar daca apasati click dreapta o sa va puna titlul asa  ( ca sa stiti, aceste 2 moduri pot sa fie puse si la nume  )

GIF

La gradele de staff si la gradele de donator am facut o mica animatie la grad care arata ceva de genul

GIF

iar la gradele de donator este la fel doar ca incepe din stanga.

VOTE SI VOTEPARTY

Acum cand o sa votati o sa primiti niste reward-uri mult mai bune:

- Acces la WorldEdit timp de 2 ore

- $10.000 de banuti

- 10 Tokens

- 2 chei pentru crate-ul Keys

Iar acum la VoteParty o sa primiti 2 chei VoteParty

VEHICULE

Am readaugat acele masini iubite de voi care acum sunt doar in 2 modele, ACURA ILX FWD si ASTON MARTIN DB11 VOLANTE si care pot sa fie obtinute doar din crate-uri

IMG

Pe langa masinile pe care deja le stiti am mai adaugat si Maturi zburatoare, motociclete si supercaruri care pot sa fie obtinute doar din shop

IMG

PETS

Am readaugat pet-urile inapoi + acum puteti sa obtineti toate cele 42 de pet-uri de erau in meniu, si acestea pot sa fie obtinute doar dintr-un crate ( evident comanda e /pets pentru a putea lua pet-urile castigate)

GIF

CRATES

Ca tot am readaugat masinile si pet-urile, a trebuit sa adaug si o metoda prin care pot sa fie obtinute si aceasta este prin crate-uri. La momentul actual exista 5 crate-uri dintre care 2 sunt pentru masini unul e pentru pet-uri, unul e pentru keys si altul e VoteParty ( evident comanda e /crates pentru a deschide meniul cu crate-uri)

GIF

KEYCRATE

In acest crate puteti sa obtineti o cheie pentru Acura Crate, Aston Martin Crate sau Pet Crate. Cheile pentru acest crate o sa fie obtinute doar votand serverul

GIF

ACURA CRATE

In acest crate puteti sa obtineti o cheie pentru celelalte crate-uri, bani, si cate un model diferit pentru masina ACURA ILX FWD ( ca sa stiti, daca ati obtinut de ex modelul pe rosu, atunci cand o sa deschideti iarasi un acura crate nu o sa mai puteti sa obtineti iarasi modelul pe rosu)

GIF

ASTON MARTIN CRATE

In acest crate puteti sa obtineti o cheie pentru celelalte crate-uri, bani, si cate un model diferit pentru masina ASTON MARTIN DB11 VOLANTE  ( ca sa stiti, daca ati obtinut de ex modelul pe rosu, atunci cand o sa deschideti iarasi un aston martin crate nu o sa mai puteti sa obtineti iarasi modelul pe rosu)

GIF

PETS CRATE

In acest crate puteti sa obtineti doar pet-uri, deci atunci cand o sa deschideti acest crate aveti garantat un pet  ( ca sa stiti, daca ati obtinut de ex TIGRUL, atunci cand o sa deschideti iarasi un pets crate nu o sa mai puteti sa obtineti iarasi TIGRUL)

GIF

VOTEPARTY

In acest crate puteti sa obtineti cate 3 chei pentru celelalte crate-uri, bani, token-uri si acces la WorldEdit si acces direct la toate masini de tip Acura sau Aston Martin ( ca sa stiti, daca ati castigat acces la toate masinile, din celelalte crate-uri nu o sa mai puteti sa obtineti iarasi masinile, si daca votati si primiti acces la WorldEdit nu o sa mai puteti obtine si din crate)

GIF

GARAJ

Acum avem si garaj prin care puteti sa luati masinile castigate de cate ori vreti si puteti sa luati masinile cumparate de pe shop si pentru cei ce dau boost la PlaySquad e facut un garaj, la fel si pentru staff/donatori e facut un garaj special ( evident comanda e /garaj pentru a putea)

GIF

SHOP

Acum avem si un shop boyz, din care puteti sa cumparati chei pentru crate-uri cu tokens, permisiuni temporare/permanente cu tokens sau banuti si Vehiculele speciale, adica matura, motocicleta si cu supercarul, tot cu tokens ( evident comanda e /shop pentru a deschide shop-ul)

GIF

GIF

PLAYTIME

Acum cand o sa stati o ora pe server o sa primiti cate 1000 de banuti si cate 1 token, iar din shop de la permisii puteti cumpara sa primiti token-uri extra atunci cand stati pe server

IMG

TRADE

Am adaugat si un plugin pentru trade, va intrebati ce cauta un plugin de genul pe Creative? Pai este pentru cei ce fac event-uri si ofera premii, acum pot sa ofere acele premii in mai mare sigurant, sau pentru cei ce vor sa cumpere de la altii in siguranta ( evident pentru a da trade comanda este /trade [nume])

IN CURAND

- Meniu de skin-uri cu peste 2000 de skin-uri

- 6 Minigame-uri pe sectiune

Daca o sa fie probleme cu un meniu de nu merge sau daca nu primiti permisiunea buna, redaroro#0205 pe discord pentru a raporta problema sau pe forum

• Îmi place 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nou...