Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Meniu Utilizator

Autentifică-te

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrează-te

Meniu Forum

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Odată înregistrat și conectat, veți putea să creați topic-uri, să postați răspunsuri la topic-urile existente, să dați reputație utilizatorilor, să primiți propriul dvs. messenger privat, să postați actualizări de stare, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, conectați-vă aici - altfel creați un cont gratuit astăzi!

Gabrielexodus

[OFF TOPIC] • Seriale și Filme

Postări Recomandate

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

După cum spune și titlul topic-ului, aici se discută despre orice serial sau film. Puteți să vă spuneți părerea, să discutați plot-ul acestuia, ș.a.m.d

Maxim 5 mesaje pe pagină.

Încep eu: Ce părere aveți despre spin-off-urile The Vampire Diaries, The Originals și Legacies? Părerea mea este că sunt foarte reușite și că ar mai putea face înca 2 sezoane la Legacies, prea mare nostalgia.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer n-a vazut nici unul din aceste seriale dar imi dai idei noi de seriale avand in vedere ca eu le-am terminat pe cele la care ma uitam.
In schimb as vrea sa stiu parerea ta si a celorlalti despre serialul Lucifer si anuntul ca se va face un nou sezon ?

*desigur, daca l-ai vazut*

Editat de Darkyyy__

Partajează acest post

Link spre post
Acum 4 ore, Darkyyy__ a spus:

Sincer n-a vazut nici unul din aceste seriale dar imi dai idei noi de seriale avand in vedere ca eu le-am terminat pe cele la care ma uitam.
In schimb as vrea sa stiu parerea ta si a celorlalti despre serialul Lucifer si anuntul ca se va face un nou sezon ?

*desigur, daca l-ai vazut*

Chiar azi am văzut o postare despre el, cum că sezonul 5 trebuia să fie ultimul și să aibă 16 episoade, însă l-au împărțit în două de câte 8  (și au mai spus și că va avea un final epic^^). Umbla vorba că prima parte apare în septembrie, deși cred că ar trebui să apară mai repede, dat fiind faptul că era programat pentru luna MAI, dar l-au amânat din cauza pandemiei. -_-

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Acum 18 ore, Emiru a spus:

Chiar azi am văzut o postare despre el, cum că sezonul 5 trebuia să fie ultimul și să aibă 16 episoade, însă l-au împărțit în două de câte 8  (și au mai spus și că va avea un final epic^^). Umbla vorba că prima parte apare în septembrie, deși cred că ar trebui să apară mai repede, dat fiind faptul că era programat pentru luna MAI, dar l-au amânat din cauza pandemiei. -_-

Eu tot aștept să apară, uite aici o listă cu seriale văzute de mine: The Flash, Supergirl, The Rain, Scream, Slasher, The Witcher, Sex Education, Lucifer, Elita, Nu-mi convine chestia asta, Fabrica de bani, Riverdale, Ragnarok, Lunetistul, Stranger Things, Daredevil, Prison Break, The Vampire Diaries, The Originals, Legacies, Teen Wolf, Sabrina, Locke & Key, The Last Kingdom, The Secret Order.

Partajează acest post

Link spre post

La ce seriale vă mai uitați acum și la ce seriale așteptați nerăbdători următorul sezon? 🙂
Eu mă uit la Daredevil, Riverdale și Batwoman.
Aștept să apară sezonul 2 din The Umbrella Academy(favoritul meu ❤️), sezonul 4 din Elite și sezonul 5 din Lucifer. (Anunțate anul acesta) și finalul de sezon din Batwoman, The Flash, Legends of Tomorrow.

Acum 7 ore, GΛBⱤIE𝗟 a spus:

Eu tot aștept să apară, uite aici o listă cu seriale văzute de mine: The Flash, Supergirl, The Rain, Scream, Slasher, The Witcher, Sex Education, Lucifer, Elita, Nu-mi convine chestia asta, Fabrica de bani, Riverdale, Ragnarok, Lunetistul, Stranger Things, Daredevil, Prison Break, The Vampire Diaries, The Originals, Legacies, Teen Wolf, Sabrina, Locke & Key, The Last Kingdom, The Secret Order.

The Flash, (puțin din Supergirl), Lucifer, Elite, La casa de papel, Riverdale*acum mă uit*, Stranger Things, Daredevil, Sabrina, Locke and Key  VĂZUTE.
Pare că avem gusturi asemănătoare:))
Plănuiesc să mă uit și la  Im not okay with this, The Witcher, Legacies și Secret Order

Partajează acest post

Link spre post

Momentan ma uit la Peaky Blinders, un serial despre niște mafioți din Anglia după primul război mondial. Peaky Blinders își merita nota mare da-ta de IMDB de 8.8/10.

Aștept sezonul al 5-lea al lui La Casa de Papel, un show de care probabil ati auzit, spaniol foarte interesant și de calitate.

Despre ce e Umbrella Academy și care e partea ta preferata despre acest serial, plot, caractere, shot-uri? @Emiru

Partajează acest post

Link spre post
La 09.05.2020 la 15:10, GΛBⱤIE𝗟 a spus:

Daca tot ti-ai postat lista, am zis sa fac si eu asta
Va recomand orice serial din astea toate, sunt geniale: 
Suits, Homeland, The Blacklist, Designated survivor, sex education, Toy Boy, Elite, Detinutul, Peaky Blinders, Lucifer, Bodyguard, Limitless, Pablo Escobar, Apache (viata lui carlos tevez), Atentie frige, Unite 42, You, Mesia si daca ma gandesc mai bine, poate mai vine vreunu in minte.

Editat de Darkyyy__

Partajează acest post

Link spre post
Acum 20 ore, Ask a spus:

Despre ce e Umbrella Academy și care e partea ta preferata despre acest serial, plot, caractere, shot-uri? @Emiru

Este un serial de acțiune și aventură cu un fel de eroi.. Ce mi-a plăcut? Totul. Povestea - supereroi, dramă, familie; caracterele sunt geniale, serialul te prinde încă din primele episoade, l-am terminat într-o zi parcă. Cel mai mult mi-au plăcut caracterele(Vanya, 5) 😄  Nu știu ce să mai zic să nu fie spoiler. Dacă te apuci și tu de el, vizionare plăcută! :classic_wink:

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Recomand Vikings, sunt deja la sezonul 3 🙂

Partajează acest post

Link spre post

Salutare 👋

La 14.05.2020 la 16:10, Ask a spus:

Wow! Trebuie sa revizionez Avatar pentru a 8-a weekendul asta

Mie nu îmi place să mă uit de mai multe ori la un film/serial, nu înțeleg de ce unii fac asta:))

A văzut cineva Cloak & Dagger? Dacă da, cum vi se pare?

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
Acum 5 ore, Emiru a spus:

Salutare 👋

Mie nu îmi place să mă uit de mai multe ori la un film/serial, nu înțeleg de ce unii fac asta:))

A văzut cineva Cloak & Dagger? Dacă da, cum vi se pare?

Eu nu m-am uitat, dar poate o să mă uit. Care este filmul / serialul vostru preferat?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 minut, GΛBRIEL a spus:

Eu nu m-am uitat, dar poate o să mă uit. Care este filmul / serialul vostru preferat?

Serialul preferat: Umbrella Academy // Batwoman // Elite *grea alegere*
Filmul preferat: The book thief

Partajează acest post

Link spre post

Ba e misto serialul How i Met Your Mother? Ca tot imi apare si seamana cu f.r.i.e.n.d.s.

ps: Sunt singurul care s-a uitat la friends? nu gasesc pe nimeni lmao

Partajează acest post

Link spre post
La 08.05.2020 la 14:52, GΛBRIEL a spus:

După cum spune și titlul topic-ului, aici se discută despre orice serial sau film. Puteți să vă spuneți părerea, să discutați plot-ul acestuia, ș.a.m.d

Maxim 5 mesaje pe pagină.

Încep eu: Ce părere aveți despre spin-off-urile The Vampire Diaries, The Originals și Legacies? Părerea mea este că sunt foarte reușite și că ar mai putea face înca 2 sezoane la Legacies, prea mare nostalgia.

Sincer nu am văzut Legacies, dar in schimb Tvd și The originals, mi se par cele mai geniale seriale. 
Observ ca se discuta mult despre Legacies, deci cred ca o sa încep sa mă uit :))

Partajează acest post

Link spre post
T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Vă las aici o listă cu serialele văzute de mine să îmi ziceți ce părere aveți (Cam mult binge watching 😄 ) - The Flash, Supergirl, The Rain, Scream, Slasher, The Witcher, Sex Education, Lucifer, Elita, Nu-mi convine chestia asta, Fabrica de bani, Riverdale, Ragnarok, Lunetistul, Stranger Things, Daredevil, Prison Break, The Vampire Diaries, The Originals, Legacies, Teen Wolf, Sabrina, Locke & Key, The Last Kingdom, Vikings, Pretty Little Liars, Atenție, frige!

Update la mesajul de mai sus, să se știe 🙂

Partajează acest post

Link spre post

V-ați uitat careva la The Titans? Pur si simplu, serial mai fain ca ala nu cred ca am vazut. Daca ar fi sa revad un serial, sigur acesta ar fi! 😅

Partajează acest post

Link spre post

A văzut cineva Miracol în celula 7 sau All the bright places? Merită vizionate?

Partajează acest post

Link spre post

Cine așteaptă un nou sezon din Sex Education? 😃

Partajează acest post

Link spre post
La 11.05.2020 la 19:41, Gabriel2K a spus:

Recomand Vikings, sunt deja la sezonul 3 🙂

Doresc parerea tuturor persoanelor care au văzut Vikings deoarece prietenii imi spun ca e genial.

Partajează acest post

Link spre post
La 20.06.2020 la 19:28, Edward a spus:

Cine așteaptă un nou sezon din Sex Education? 😃

Eu, sincer sa fiu mi-a placut extrem de mult acest serial si simt ca ne-a lasat cu sezonul 2 un cliff hanger

Partajează acest post

Link spre post

Va-ti uitat la Breaking bad? dupa parerea mea este un serial genial, poate chiar preferatul meu.

Partajează acest post

Link spre post

Nu, din pacate, nu am prea mult timp sa ma uit la seriale/filme. Un lucru stiu sigur: pana acum, cele mai faine seriale pe care le-am vizionat au fost The Vampire Diaries, The Originals, Titans si Shadowhunters.

Partajează acest post

Link spre post

Acum cateva saptamani am terminat breaking bad, genial final

Partajează acest post

Link spre post

Ceva seriale misto?

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Despre noi

Suntem o comunitate înființată în anul 2019, avem un singur scop și acela este de a oferi jucătorilor români un mediu cât mai plăcut alături de o mulțime de servere unde își pot petrece timpul liber jucându-se sau pur și simplu socializând. Împreună cu voi, utilizatorii comunității, reușim să ne apropiem cu adevărat de termenul de "comunitate".

Social - HAWKS-ROMÂNIA.RO

Grup Facebook Alătură-te
Discord comunitate Alătură-te
Discord PlaySquad Alătură-te
  • Creează nou...