[CS:GO] Csgo talk - Discuții libere - HAWKS-ROMÂNIA.RO
Sari la conținut
HAWKS-ROMÂNIA.RO
Autentificare

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sau autentifică-te cu unul din aceste servicii

Înregistrare
Darkyyy__

[CS:GO] Csgo talk

Postări Recomandate

Haideti sa vorbim putin despre CS:GO
As vrea sa stiu ce aspecte va plac la acest joc si ce aspecte nu va plac ?

Aspecte care-mi plac : Jocul in sine este un joc bine gandit si are mare potential. Eu sunt o persoana care adora First person shooter games si este captivant. Am ajuns la un nivel de joc mare si as vrea sa mai urc.

Aspecte care nu-mi plac : Exista multi codati si un anti cheat foarte slab. 

Acum as dori sa stiu si eu ce va place si ce va displace.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aspecte care îmi plac: Sistem-ul de rank-uri și competiția de pe mai multe site-uri de jucat / turnee și, desigur, ideea jocului în sine (3600 ore jucate în total).

Aspecte care nu îmi plac: Codații încep să fie din ce în ce mai mulți, dacă s-ar face un ANTI-CHEAT mai calumea ar atrage mult mai mulți jucători înapoi și ar deveni cel mai jucat joc, fiindcă are potențial.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 11 ore, GΛBRIEL a spus:

Aspecte care îmi plac: Sistem-ul de rank-uri și competiția de pe mai multe site-uri de jucat / turnee și, desigur, ideea jocului în sine (3600 ore jucate în total).

Aspecte care nu îmi plac: Codații încep să fie din ce în ce mai mulți, dacă s-ar face un ANTI-CHEAT mai calumea ar atrage mult mai mulți jucători înapoi și ar deveni cel mai jucat joc, fiindcă are potențial.

Sunt perfect de acord cu tine. Ar putea intrece orice joc de top daca ar reusi sa faca un anticheat foarte bun. Multi jucatori s-au lasat de joc din cauza asta, desi erau "indragostiti", daca pot spune asa, de acest joc si e trist ca pierde multi jucatori din cauza ca au pus sa fie gratis si astfel, cati mai multi codati apar si strica jocul.

Partajează acest post

Link spre post

Topic închis.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Creează nouă...